loadingimg

Wczytuję dane...

WYPRZEDAŻ! Filtr do ekspresu Filter Logic CFL-701 dla Krups F088

  • Producent: Filter Logic
  • Model: CFL-701, CFL-701B, CFL701, CFL701B, Krups F088
  • Kod producenta: CFL-701
  • Waga produktu: 0.11 kg
  • Realizacja zamówienia: 24 godzin

Cena:  24,90 PLN
Wysyłka od: 9.90 PLN
Produkt dostępny!
6 szt.
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

WYPRZEDAŻ! JEST TO STARSZY TYP FILTRA 701B. WKŁAD JEST NOWY ORAZ POSIADA TAKIE SAME WŁAŚCIWOŚCI FILTRUJĄCE JAK JEGO NASTĘPCA. ILOŚCI MOCNO OGRANICZONE!

Filtr do ekspresów CFL-701, wyprodukowany przez firmę Filter Logic. CFL701 to najlepszy zamiennik do filtra Krups F088 – najpopularniejszego filtra do ekspresów ciśnieniowych w Polsce. Pasuje do urządzeń, gdzie stosuje się filtry: AEG 9000849514, Bosch TCZ6003, Siemens TZ60003, Krups F08801, Nivona NIRF700

Uwaga: filtr nie pasuje do modeli ekspresów Krups EA90xx.

Filter Logic dba o swoich klientów! Wkłady FL niczym nie odbiegają od dedykowanych filtrów z logiem producentów ekspresów. Niewątpliwie filtry Filter Logic są jednym z najlepszych produktów kompatybilnych na rynku w segmencie filtrów stosowanych w ekspresach.

Filtracja na najwyższym poziomie to gwarancja, stosowania filtrów marki Filter Logic. CFL-701, najpopularniejszy wkład filtrujący marki, jest najlepszym tego dowodem. Stosowanie filtra daje gwarancję na wodę najlepszej jakości. Zneutralizuje bądź całkowicie usunie wszelkie nieczystości znajdujące się w sieci wodociągowej. Filter Logic CFL-701 to jeden z najlepszych filtrów montowanych w ekspresach oferowanych na rynku.

Dzięki filtracji przed samym zaparzeniem kawy woda będzie najwyższej jakości, czego efektem będzie najlepsza kawa, jaką piłeś w swoim życiu.

Wkład powinno się wymieniać co 2 miesiące. Należy o tym pamiętać, ponieważ regularna wymiana na czas pozwoli utrzymać wysoką jakość przyrządzanych kaw oraz uniknąć kosztownych napraw w serwisie producenta.

Sprawdź naszą pełną ofertę na filtry Filter Logic.

Masz wątpliwości czy dany filtr będzie pasował do twojego urządzenia? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą w odpowiednim wyborze.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...