loadingimg

Wczytuję dane...

Filtr Filter Logic CFL-701B + Płyn do czyczczenia systemu cappucino KRUPS XS9000

  • Producent: Krups
  • Model: CFL-701, CFL-701B, XS9000
  • Kod producenta: CFL-701B, XS9000
  • Waga produktu: 0.40 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  89,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Zestaw przeznaczony dla ekspresów KRUPS: Filtr Filter Logic CFL-701B oraz Płyn do czyszczenia systemu cappuccino KRUPS XS9000

Filter Logic CFL-701B

Filtr do ekspresów CFL-701B, wyprodukowany przez Filter Logic. Wkład jest kompatybilny z filtrem F088 – najpopularniejszym filtrem do ekspresów ciśnieniowych. Pasuje do urządzeń, gdzie stosuje się filtry: AEG 9000849514, Bosch TCZ6003, Siemens TZ60003, Krups F088, Nivona NIRF700.

Filter Logic dba o swoich klientów! Wkłady FL niczym nie odbiegają od dedykowanych filtrów z logiem producentów ekspresów. Niewątpliwie filtry Filter Logic są jednym z najlepszych produktów kompatybilnych na rynku w segmencie filtrów stosowanych w ekspresach.

Filtracja na najwyższym poziomie to gwarancja, stosowania filtrów marki Filter Logic. CFL-701B, najpopularniejszy wkład filtrujący marki, jest najlepszym tego dowodem. Stosowanie filtra daje gwarancję na wodę najlepszej jakości. Zneutralizuje bądź całkowicie usunie wszelkie nieczystości znajdujące się w sieci wodociągowej. CFL-701B to jeden z najlepszych filtrów montowanych w ekspresach, oferowany na rynku.

Dzięki filtracji przed samym zaparzeniem kawy, woda będzie najwyższej jakości. Efektem tego będzie aromatyczna kawa o wyśmienitym smaku, która nigdy wcześniej nie smakowała tak dobrze!

Wkład powinno się wymieniać co 2 miesiące. Należy o tym pamiętać, ponieważ regularna wymiana na czas pozwoli utrzymać wysoką jakość wykonywanych kaw oraz unikniemy kosztownych napraw w serwisie producenta.

Sprawdź naszą pełną ofertę na filtry Filter Logic. Masz wątpliwości czy dany filtr będzie pasował do twojego urządzenia? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą w odpowiednim wyborze.

Płyn do czyszczenia systemu cappuccino KRUPS XS9000

Płyn czyszczący system do spieniania mleka. Dzięki niemu usuniemy pozostałości po mleku oraz tłuszczach w systemie autocappuccino. Oryginalny produkt marki KRUPS.

W opakowaniu znajdują się 2 pojemniki, które są wkręcane do ekspresu. Płyn do zastosowania w modelach EA9000 i nowszych.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...