loadingimg

Wczytuję dane...

Filter Logic CFL-902B Saeco Intenza+ + Odkamieniacz Saeco CA6700/99 250ml

  • Producent: Saeco
  • Model: CFL-902, CA6700/99, CA6700/00
  • Kod producenta: CFL-902B / CA6700/99
  • Waga produktu: 0.45 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  49,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Zestaw składający się z Filtra do ekspresu ciśnieniowego Filter Logic CFL-902B Saeco Intenza+ oraz Odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych Saeco CA6700/99 250ml. Oba produkty są nowe i oryginalne.

-

Filtr do ekspresu ciśnieniowego Filter Logic CFL-902B Saeco Intenza+

Wysokiej jakości kompatybilny filtr CFL-902B, typ Brita Intenza+. Pasuje do wszystkich ekspresów ciśnieniowych Saeco, w których stosowany jest filtr typu Intenza+ m.in. Philips Saeco oraz Bosch Benvenuto, Gaggia Accademia, Unica, Platinum i Brera.

-

Zastosowanie filtra CFL-902B to gwarancja najwyższej jakości filtracji. Woda będzie świeża o delikatnym smaku, pozbawiona chloru, kamieni oraz metali ciężkich, które mogą znajdować się w wodzie z kranu. Należy pamiętać o regularnej wymianie, która następuje co 2 miesiące. Po tym czasie filtr traci swoje właściwości i przestanie filtrować wodę. W przypadku niezastosowania się do tej reguły jesteśmy narażeni na szkodliwe substancje w przygotowanym napoju oraz na kosztowne naprawy w serwisie producenta.

-

Odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych Saeco CA6700/99 250ml

Płyn służący do odkamieniania ekspresów ciśnieniowych, dedykowany dla urządzeń marki Saeco Philips. Skutecznie usunie wapienny osad. Regularne odkamienianie wydłuży żywotność ekspresu oraz sprawi, że urządzenie będzie nam służyło znacznie dłużej. Pamiętaj, że regularne czyszczenie, odkamienianie oraz wymiana filtra przyczyni się do długiej żywotności ekspresu dzięki czemu unikniemy kosztownego serwisu i napraw w przyszłości.

-

Pamiętaj, że odkamieniacz nie ma zastosowań czyszczących. Aby nasz ekspres był higienicznie czysty należy użyć tabletek czyszczących, które znajdują się w naszej ofercie.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...