loadingimg

Wczytuję dane...

Filtr DeLonghi SER3017 DLS C002 + Odkamieniacz DeLonghi EcoDecalk 500ml

  • Producent: DeLonghi
  • Model: DLS C002, EcoDecalk, SER3018
  • Waga produktu: 0.80 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  67,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Filtr DeLonghi SER3017 DLS C002

Filtr wody DLS C002 dedykowany do ekspresów ciśnieniowych marki DeLonghi. Wkład posiada doskonałe właściwości filtrujące, co zapewnia doskonały smak i aromat przygotowywanej kawy. Regularna wymiana jest gwarancją długiej i niezawodnej pracy twojego urządzenia.

Filtr należy wymieniać co 2 miesiące, po 50 litrach wody (250 filiżanek) lub wg wskazania ekspresu. Jeśli nie będziemy wymieniać filtrów regularnie, w wodzie może pojawić się nieprzyjemny zapach chloru, a żywotność ekspresu może się zmniejszyć przez szybsze odkładanie wapiennego osadu, wewnątrz urządzenia. Należy pamiętać, że ekspres o który nie będziemy dbać, znacznie szybciej ulegnie awarii co narazi nas na kosztowne naprawy.

Filtr DLS C002 pasuje do WSZYSTKICH urządzeń marki DeLonghi.


Odkamieniacz DeLonghi EcoDecalk 500ml

EcoDalk jest nowym odkamieniaczem w ofercie marki DeLonghi. Abyśmy mogli cieszyć się jak najdłużej z przygotowanych napojów o intensywnym, a zarazem delikatnym smaku, należy regularnie stosować odkamieniacz EcoDecalk. Preparat usuwa kamień ale ma również właściwości czyszczące, dzięki czemu osad, tłuszcze, a także pozostałości po zaparzonej kawie zostaną wypłukane i usunięte z ekspresu.

Cykliczne stosowanie produktu przyczyni się do dłuższej żywotności ekspresu oraz jego wydajniejszej pracy. Dzięki temu unikniemy kosztownych napraw.

Odkamieniacz sprzedawany w butelce 500ml wystarcza na 4 pełne cykle czyszczenia.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...