loadingimg

Wczytuję dane...

Filtr do ekspresu DeLonghi SER3017 DLS C002 + Odkamieniacz DeLonghi EcoDecalk Mono 100ml

  • Producent: DeLonghi
  • Model: SER3017, DLS C002, 5513292811, EcoDecalk, 5513295991
  • Kod producenta: 5513292811, 5513295991
  • Waga produktu: 0.40 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  47,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Filtr DeLonghi SER3017 DLS C002 + Odkamieniacz DeLonghi EcoDecalk Mono 100ml

Filtr DeLonghi SER3017 DLS C002 Oryginał

Filtr wody DLS C002 dedykowany do ekspresów ciśnieniowych marki DeLonghi. Jest przystosowany do stosowania bezpośrednio w pojemnikach na wodę w ekspresie. Nie zawiera szkodliwych dla zdrowia dodatków chemicznych i powoduje neutralny odczyn pH. Wkład posiada doskonałe właściwości filtrujące, co zapewnia doskonały smak i aromat przygotowywanej kawy. Regularna wymiana filtra do ekspresu jest gwarancją długiej i niezawodnej pracy twojego urządzenia.

Innowacyjny filtr do ekspresu DeLonghi został zaprojektowany w ten sposób, aby:

  • przeciwdziałać osadzaniu się kamienia,
  • przedłużać żywotność urządzenia,
  • zapewniać łatwość obsługi i instalacji,
  • pozytywnie wpływać na smak oraz jakość przyrządzanej kawy.

Zaletą filtra do ekspresu DeLonghi jest fakt, że woda jest przepuszczana równomiernie przez całą powierzchnię filtrującą, co umożliwia na pełne wykorzystanie potencjału, jaki daje zastosowany materiał filtrujący.

 

Filtr należy wymieniać co 2 miesiące, po 50 litrach wody (250 filiżanek) lub wg wskazania ekspresu. Jeśli nie będziemy wymieniać filtrów regularnie, w wodzie może pojawić się nieprzyjemny zapach chloru, a żywotność ekspresu może się zmniejszyć przez szybsze odkładanie wapiennego osadu, wewnątrz urządzenia. Należy pamiętać, że ekspres o który nie będziemy dbać, znacznie szybciej ulegnie awarii co narazi nas na kosztowne naprawy. Filtr do ekspresu DeLonghi DLS C002 pasuje do WSZYSTKICH urządzeń marki DeLonghi.

 

Odkamieniacz DeLonghi EcoDecalk Mono 100ml

W zestawie z filtrem do ekspresu DeLonghi oferujemy preparat EcoDalk, który jest nowym odkamieniaczem w ofercie marki DeLonghi. Abyśmy mogli cieszyć się jak najdłużej z przygotowanych napojów o intensywnym, a zarazem delikatnym smaku, należy regularnie stosować odkamieniacz EcoDecalk. Preparat usuwa kamień ale ma również właściwości czyszczące, dzięki czemu osad, tłuszcze, a także pozostałości po zaparzonej kawie zostaną wypłukane i usunięte z ekspresu.

Cykliczne stosowanie produktu przyczyni się do dłuższej żywotności ekspresu oraz jego wydajniejszej pracy. Dzięki temu unikniemy kosztownych napraw.

Odkamieniacz dostępny w zestawie z filtrem do ekspresu DeLonghi jest sprzedawany w odmierzonych porcjach. 1 saszetka = 1 cykl odkamieniania.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...