loadingimg

Wczytuję dane...

Dzbanek filtrujący Brita Marella XL + 1 filtr Maxtra+ Niebieski

  • Producent: Brita
  • Model: Marella XL, Maxtra+
  • Waga produktu: 1 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  59,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Limitowana Edycja! Dzbanek Marella XL w kolorze BLUE o pojemności aż 3,5L. Do dzbanka producent dołączył filtr BRITA Maxtra+.

Jakość marki Brita! Skuteczne filtrowanie wody gwarantuje dzbanek BRITA Marella XL oraz filtr Maxtra PLUS. Usuniesz chlor, kamień oraz wszelkie nieczystości, które mogą się znaleźć w wodzie. Przefiltrowana woda, dzięki usunięciu wszelkich szkodliwych substancji oraz zmiękczeniu wody, uwolni aromat i smak wykonanych napojów takich jak kawa, herbata i inne, a zastosowana w sprzętach małego AGD wydłuży ich żywotność. Od teraz możesz cieszyć się idealną wodą najwyższej jakości!

Projektowany z myślą o Tobie! Dzbanek firmy Brita jest produktem najwyższej jakości. Dzięki uchylnemu wlewu wody z łatwością napełnisz dzbanek, a elektroniczny wskażnik poinformuje cię kiedy należy wymienić wkład filtrujący. Tutaj w EDYCJI LIMITOWANEJ w kolorze BLUE.

Unikalna technologia filtracji BRITA zapewnia wodę pitną o najlepszej jakości. Filtry redukują odkładanie się kamienia w urządzeniach stosowanych do podgrzewania wody pitnej np. w czajnikach i ekspresach do kawy. Eliminują również zanieczyszczenia negatywnie wpływające na smak wody (np. chlor) oraz metale (np. ołów czy miedź), które często występują w instalacjach wodociągowych.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...