loadingimg

Wczytuję dane...

Dzbanek filtracyjny Filter Logic FLJ-601 White + Zestaw 3 wkładów filtrujących

  • Producent: FilterLogic
  • Model: FLJ-601, FL-601, Brita Classic, Dafi Classic, Aquaphor B100-15, Zelmer A34011
  • Kod producenta: FLJ-601, FL-601
  • Waga produktu: 1 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 3 dni

Cena:  37,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Oryginalny dzbanek filtrujący marki Filter Logic. Nowoczesny wygląd oraz idealna filtracja!

Od dzisiaj możesz zapomnieć o kupowaniu wody mineralnej oraz źródlanej w sklepie! Dzbanek filtrujący Filter Logic FLJ-601, sprawi, że woda z kranu stanie się czysta, zdrowa o wysokiej jakości. Filtr, który montowany jest wewnątrz dzbanka, skutecznie usunie, chlor, kamień oraz nieczystości z sieci wodno-kanalizacyjnej. Przefiltrowana woda dzięki usunięciu wszelkich szkodliwych substancji oraz zmiękczeniu wody uwolni aromat i smak wykonanych napojów takich jak kawa, herbata i inne. Przefiltrowana woda w sprzętach małego AGD wydłuży ich żywotność. Od teraz możesz cieszyć się idealną wodą, najwyższej jakości!

Nowoczesny projekt dzbanka łączy w sobie prostotę oraz funkcjonalność. Niezastąpiony w użytkowaniu, Filter Logic FLJ-601 stanie się nieodłączną częścią każdego dnia. Dzbanek FLJ-601 to krok do zdrowszego życia ponieważ filtracja w wykonaniu Filter Logic to najwyższa jakość. Już teraz możesz zapomnieć o wodzie butelkowanej, przerzuć się na własną filtracje!

Warto zwrócić uwagę na fakt, że filtry montowane wewnątrz dzbanka są wymieniane co 30 dni lub przefiltrowaniu 150 litrów wody. Do zakupionego dzbanka FLJ-601 otrzymasz 1 wkład filtrujący. Po 30 dniach należy wymienić wkład ponieważ po tym czasie, traci swoje właściwości filtrujące. Specjalnie dla ciebie została przygotowana oferta wkładów filtrujących do dzbanków Filter Logic o wysokiej jakości filtracji. Oryginalne filtry producenta to koszt zaczynający się od niecałych 8PLN. Jest to suma, którą wydasz raz na miesiąc, a twoja woda będzie jeszcze lepszej jakości od tej sprzedawanej w butelkach. Wkłady filtrujące dostępne są również w zestawach, dzięki czemu zapłacisz jeszcze mniej!

Oryginalny filtr marki Filter Logic typu Classic. Filtr jest kompatybilny z dzbankami innych producentów w których stosuje się technologię Classic. Zestaw zawiera 3 sztuk filtra FL-601.

Filtry dzbankowe, idealnie przefiltrują wodę! Skutecznie usuną chlor, kamień oraz wszelkie nieczystości z sieci wodno-kanalizacyjnej. Woda stanie się deliktatna o niespotykanym smaku. Dzięki temu twoje napoje będą najwyższej jakości o aromatycznym smaku. Dzięki stosowaniu przefiltrowanej wody w sprzętach małego AGD, wydłużysz ich żywotność.

Pamiętaj, że filtracja w wykonaniu Filter Logic to najwyższa jakość, nie mająca sobie równych. Są to nowe standardy filtracji, które mają przełożenie nie tylko w teorii.

Filtry w dzbankach należy wymieniać co miesiąc lub przefiltrowaniu 150 litrów wody. W przypadku niezastosowania się do wytycznych, wkład utraci swoje właściwości i woda nie zostanie przefiltrowana.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...