loadingimg

Wczytuję dane...

Filtr do eskpresu Filter Logic CFL-801B JURA White + Tabletki czyszczące 2w1 (6szt) 62715

  • Producent: FilterLogic
  • Model: CFL-801, CFL801, CFL-801B, CFL801B, Jura White, 62715
  • Kod producenta: CFL-801B
  • Waga produktu: 0.3 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  64,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Zestaw dla posiadaczy ekspresów w których stosuje się filtr JURA White: Wysokiej jakości filtr kompatybilny Filter Logic CFL-801B oraz oryginalne tabletki czyszczące JURA 62715 (6 sztuk).

Filtr do ekspresu Filter Logic CFL-801B Jura White

Zupełna nowość na polskim rynku! Wkład filtrujący marki Filter Logic, model CFL-801B. Filtr jest kompatybilny z Jura White. Stosowany wyłącznie w ekspresach Jura:C-line: C5 - 1 generacja, C9 - 1 generacja
E-line: cała seria,
F-line: F50 - 1 generacja, F5, F70, F90, F9
J-line: J5
S-line: cała seria
Z-line: Z5, Z5 II generacja
X-line: XF 50, XS 90, XS 95, XS 9, XF 70UWAGA! Sprawdź mocowanie filtrów w swoim ekspresie. Jeśli jest białe lub bez koloru, oznacza to, że filtr pasuje do twojego urządzenia. Jeśli jest niebieskie lub ma kształt sześciokąta kup filtr Filter Logic CFL-802B Jura Blue.Zastosowanie filtrów Filter Logic CFL-801 to pewność filtracji na najwyższym poziomie. Zastosowanie sprzedawanego wkładu filtrującego gwarantuje świeżą wodę o delikatnym smaku. Skutecznie neutralizuje smak oraz zapach chloru, a także kamień i inne substancje występujące w wodzie z kranu.Wkład należy wymieniać co 2 miesiące lub 50 litrów przefiltrowanej wody. Należy o tym pamiętać, ponieważ regularna wymiana na czas pozwoli utrzymać wysoką jakość wykonywanych kaw oraz unikniemy kosztownych napraw w serwisie producenta.Sprawdź naszą pełną ofertę na filtry Filter Logic. Masz wątpliwości czy dany filtr będzie pasował do twojego urządzenia? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą w odpowiednim wyborze.

Tabletki czyszczące do ekspresu Jura 2w1 (6 sztuk) 62715


Utrzymanie czystości ekspresu jest jedną z najważniejszych rzeczy, które składają się na wykonanie pysznych napojów. Klucz do sukcesu to regularne czyszczenie ekspresu z pozostałości po kawie, mleka oraz osadu. Tylko dzięki tej czynności nasz ekspres będzie wydajny, a wykonane napoje będą tak samo wysokiej jakości jak pierwszego dnia ich wykonania.Tabletki są dwufazowe.

Czyszczenie uruchamiamy jednym przyciskiem: 

Faza I: Czyszczenie: specjalne składniki tabletki oczyszczają wnętrze ekspresu z osadów, tłuszczy oraz pozostałości po kawie. Gorąca woda wypłukuje osad wewnątrz jak i na zewnątrz ekspresu. 

Faza II: Higiena: czyszczenie w wykonaniu JURA nie kończy się na usunięciu osadu oraz tłuszczy. Drugim etapem jest pokrycie powierzchni ekspresu specjalną powłoką ochronną. Dzięki temu pozostałości po zaparzanej kawie, nie będą tak łatwo przylegać do ścianek urządzenia. 

Do  czyszczenia ekspresów Jura należy stosować tylko oryginalne tabletki. Są one jedynym, ale także najlepszym rozwiązaniem w automatycznym czyszczeniu ekspresów tej marki.Tabletki dostępne są także w dużych opakowaniach 25szt.Pamiętaj, że tabletki czyszczące nie służą do odkamieniania. Aby usunąć kamień oraz wapienny osad, należy użyć tabletek odkamieniających.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...