loadingimg

Wczytuję dane...

Filtr do ekspresu Filter Logic CFL-801B Jura White + Tabletki odkamieniające 3x3 61848

  • Producent: FilterLogic
  • Model: CFL-801, CFL801, CFL-801B, CFL801B, Jura White, 61848
  • Kod producenta: CFL-801B
  • Waga produktu: 0.40 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  76,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Promocyjny zestaw dla właścicieli ekspresów marki JURA. Jeśli stosujesz filtr JURA WHITE to ten zestaw jest dla Ciebie! W skład zestawu wchodzą: Filtr do ekspresu ciśnieniowego Filter Logic CFL-801B kompatybilny z JURA WHITE, oraz Tabletki odkamieniające 3x3 61848. Produkty są nowe oraz fabrycznie zapakowane.

Filtr do ekspresu ciśnieniowego CFL-801B  JURA WHITE

Zupełna nowość na polskim rynku! Wkład filtrujący marki Filter Logic, model CFL-801B. Filtr jest kompatybilny z Jura White. Stosowany wyłącznie w ekspresach Jura:

C-line: C5 - 1 generacja, C9 - 1 generacja
E-line: cała seria,
F-line: F50 - 1 generacja, F5, F70, F90, F9
J-line: J5
S-line: cała seria
Z-line: Z5, Z5 II generacja
X-line: XF 50, XS 90, XS 95, XS 9, XF 70

UWAGA! Sprawdź mocowanie filtrów w swoim ekspresie. Jeśli jest białe lub bez koloru, oznacza to, że filtr pasuje do twojego urządzenia. Jeśli jest niebieskie lub ma kształt sześciokąta kup filtr Filter Logic CFL-802B Jura Blue.

Zastosowanie filtrów Filter Logic CFL-801 to pewność filtracji na najwyższym poziomie. Zastosowanie sprzedawanego wkładu filtrującego gwarantuje świeżą wodę o delikatnym smaku. Skutecznie neutralizuje smak oraz zapach chloru, a także kamień i inne substancje występujące w wodzie z kranu.

Wkład należy wymieniać co 2 miesiące lub 50 litrów przefiltrowanej wody. Należy o tym pamiętać, ponieważ regularna wymiana na czas pozwoli utrzymać wysoką jakość wykonywanych kaw oraz unikniemy kosztownych napraw w serwisie producenta.

Sprawdź naszą pełną ofertę na filtry Filter Logic. Masz wątpliwości czy dany filtr będzie pasował do twojego urządzenia? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą w odpowiednim wyborze.

Tabletki odkamieniające 3x3 61848

Tabletki odkamieniające skutecznie usuną osad w postaci kamienia, który pozostał na ściankach w twoim ekspresie. We wszystkich urządzeniach gospodarstwa domowego gdzie używamy wody z kranu, może pojawić się kamień w postaci białego osadu. JURA obmyśliła jego skuteczne usunięcie w postaci pastylek odkamieniających. Produkt może być używany również w innych urządzeniach małego AGD.

Dzięki zastosowaniu odkamieniacza JURA, mamy pewność, że wykonane napoje będą wolne od szkodliwego kamienia, a nasz ekspres będzie wydajniejszy.

Należy pamiętać, że do ekspresów ciśnieniowych JURA należy stosować wyłącznie ten produkt, a dbanie o urządzenie przyczyni się do jego długiej żywotności i unikniemy kosztownych napraw.

Tabletki dostępne są także w większym opakowaniu, po 36szt.

Pamiętaj, że tabletki odkamieniające nie mają właściwości czyszczących. Aby ekspres był higienicznie czysty, należy użyć tabletek czyszczących dostępnych w dwóch wariantach 6szt: link 25szt.

1 opakowanie = 3 cykle odkamieniania.