loadingimg

Wczytuję dane...

Filtr do ekspresu ciśnieniowego F088 + Płyn do czyszczenia systemu cappuccino KRUPS XS9000

  • Producent: Krups
  • Model: F088, XS9000
  • Kod producenta: F088, XS9000
  • Waga produktu: 0.40 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  99,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Zestaw dla ekspresów ciśnieniowych KRUPS, składający sie z filtra do ekspresu ciśnieniowego F088 oraz płynu do czyczczenia systemu cappucino KRUPS XS9000.

 

Filtr do ekspresu ciśnieniowego F088

Filtr Claris F088, produkt oryginalny marki KRUPS. Filtr ten pasuje do WSZYSTKICH ekspresów ciśnieniowych marki Krups. Regularna wymiana filtrów w ekspresie gwarantuje nam przygotowanie świeżej i aromatycznej kawy. Wykonane napoje będą smakowały tak samo jak w dniu pierwszego uruchomienia urządzenia KRUPS. Należy pamiętać, że wymiana filtra zapobiega szybkiemu osadzaniu się kamienia oraz oczyszcza wodę z chloru i innych zanieczyszczeń, co przekłada się na nasze zdrowie.

Filtr należy wymieniać co 2 miesiące, po 50 litrach wody lub wg wskazania ekspresu.

Filtr wymieniamy poprzez jego wkręcenie bezpośrednio w zbiorniku wody. Produkt wysokiej jakości, zapakowany hermetycznie. Wyprodukowany w Szwajcarii.

 

Płyn do czyszczenia systemu cappuccino KRUPS XS9000

Płyn czyszczący system do spieniania mleka. Dzięki niemu usuniemy pozostałości po mleku oraz tłuszczach w systemie autocappuccino. Oryginalny produkt marki KRUPS.

W opakowaniu znajdują się 2 pojemniki, które są wkręcane do ekspresu. Płyn do zastosowania w modelach EA9000 i nowszych.

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...