loadingimg

Wczytuję dane...

Filtr Krups F088 ORYGINAŁ + Odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych Krups F054

  • Producent: Krups
  • Model: F088, F054
  • Kod producenta: F088, F054
  • Waga produktu: 0.22 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  55,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Zestaw do ekspresów ciśnieniowych KRUPS, w skład którego wchodzą: Filtr Krups F088 ORYGINAŁ + Odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych Krups F054

 

Filtr Krups F088 ORYGINAŁ

Filtr Claris F088, produkt oryginalny marki KRUPS. Filtr ten pasuje do WSZYSTKICH ekspresów ciśnieniowych marki Krups. Regularna wymiana filtrów w ekspresie gwarantuje nam przygotowanie świeżej i aromatycznej kawy. Wykonane napoje będą smakowały tak samo jak w dniu pierwszego uruchomienia urządzenia KRUPS. Należy pamiętać, że wymiana filtra zapobiega szybkiemu osadzaniu się kamienia oraz oczyszcza wodę z chloru i innych zanieczyszczeń, co przekłada się na nasze zdrowie.

Filtr należy wymieniać co 2 miesiące, po 50 litrach wody lub wg wskazania ekspresu.

Filtr wymieniamy poprzez jego wkręcenie bezpośrednio w zbiorniku wody. Produkt wysokiej jakości, zapakowany hermetycznie. Wyprodukowany w Szwajcarii.

 

Odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych Krups F054

Produkt odkamieniający F054 dedykowany do ekspresów ciśnieniowych marki KRUPS. Dzięki stosowaniu preparatu usuniemy osad wapienny, kamień oraz nieczystości, co przełoży się na wydajność urządzenia oraz smak przygotowanych napojów.

W przypadku jeśli zapomnimy o odkamienianiu ekspresu, kawa może stracić właściwości smakowe, a urządzenie nie będzie tak samo wydatne jak na początku użytkowania. Efektem może być kosztowna naprawa ekspresu.

Należy pamiętać, że środek odkamieniający nie ma zastosowania czyszczącego. Aby wyczyścić ekspres należy użyć tabletek czyszczących, które również znajdują się w naszej ofercie: kliknij tutaj.

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...