loadingimg

Wczytuję dane...

Filtr Krups F088 ORYGINAŁ + Odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych Krups F054 + Tabletki czyszczące KRUPS XS3000 (10 tabletek)

  • Producent: Krups
  • Model: F088, F054, XS3000
  • Kod producenta: F088, F054, XS3000
  • Waga produktu: 0.22 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  85,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Kompletny zestaw do ekspresów ciśnieniowych KRUPS, w skład którego wchodzą: Filtr Krups F088 ORYGINAŁ + Odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych Krups F054 + Tabletki czyszczące KRUPS XS3000 (10 tabletek)

 

Filtr Krups F088 ORYGINAŁ

Filtr Claris F088, produkt oryginalny marki KRUPS. Filtr ten pasuje do WSZYSTKICH ekspresów ciśnieniowych marki Krups. Regularna wymiana filtrów w ekspresie gwarantuje nam przygotowanie świeżej i aromatycznej kawy. Wykonane napoje będą smakowały tak samo jak w dniu pierwszego uruchomienia urządzenia KRUPS. Należy pamiętać, że wymiana filtra zapobiega szybkiemu osadzaniu się kamienia oraz oczyszcza wodę z chloru i innych zanieczyszczeń, co przekłada się na nasze zdrowie.

Filtr należy wymieniać co 2 miesiące, po 50 litrach wody lub wg wskazania ekspresu.

Filtr wymieniamy poprzez jego wkręcenie bezpośrednio w zbiorniku wody. Produkt wysokiej jakości, zapakowany hermetycznie. Wyprodukowany w Szwajcarii.

 

Odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych Krups F054

Produkt odkamieniający F054 dedykowany do ekspresów ciśnieniowych marki KRUPS. Dzięki stosowaniu preparatu usuniemy osad wapienny, kamień oraz nieczystości, co przełoży się na wydajność urządzenia oraz smak przygotowanych napojów.

Jeśli zapomnimy o odkamienianiu ekspresu, kawa może stracić właściwości smakowe, a urządzenie nie będzie tak samo wydatne jak na początku użytkowania. Efektem może być kosztowna naprawa ekspresu.

Należy pamiętać, że środek odkamieniający nie ma zastosowania czyszczącego. Aby wyczyścić ekspres należy użyć tabletek czyszczących, które również znajdują się w naszej ofercie

 

Tabletki czyszczące KRUPS XS3000 (10 tabletek)

Tabletki marki KRUPS służące do czyszczenia wnętrza ekspresu ciśnieniowego. Stosowanie tabletek pozwoli na długotrwałe użytkowanie urządzenia, które będzie czyste i wydajne tak samo jak w pierwszych dniach użytkowania. Dzięki regularnemu czyszczeniu unikniemy kosztownego serwisowania naszego ekspresu. Produkt oryginalny marki KRUPS.

Należy pamiętać o regularnym czyszczeniu i zachowaniu higienicznej czystości urządzenia. Dzięki temu, będziemy mogli cieszyć się smaczną, aromatyczną kawą za każdym razem, kiedy będziemy mieli na to ochotę.

Środek nie ma właściwości odkamieniających. Aby usunąć kamień i pozostały biały osad należy użyć odkamieniacza, który także znajduje się w naszej ofercie.

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...