loadingimg

Wczytuję dane...

Filtr Krups F088 ORYGINAŁ + Tabletki czyszczące KRUPS XS3000 (10 tabletek)

  • Producent: Krups
  • Model: F088, XS3000
  • Kod producenta: F088, XS3000
  • Waga produktu: 0.15 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  68,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Kompletny zestaw do ekspresów ciśnieniowych KRUPS, w skład którego wchodzą: Filtr Krups F088 ORYGINAŁ + Tabletki czyszczące KRUPS XS3000 (10 tabletek)

 

Filtr Krups F088 ORYGINAŁ

Filtr Claris F088, produkt oryginalny marki KRUPS. Filtr ten pasuje do WSZYSTKICH ekspresów ciśnieniowych marki Krups. Regularna wymiana filtrów w ekspresie gwarantuje nam przygotowanie świeżej i aromatycznej kawy. Wykonane napoje będą smakowały tak samo jak w dniu pierwszego uruchomienia urządzenia KRUPS. Należy pamiętać, że wymiana filtra zapobiega szybkiemu osadzaniu się kamienia oraz oczyszcza wodę z chloru i innych zanieczyszczeń, co przekłada się na nasze zdrowie.

Filtr należy wymieniać co 2 miesiące, po 50 litrach wody lub wg wskazania ekspresu.

Filtr wymieniamy poprzez jego wkręcenie bezpośrednio w zbiorniku wody. Produkt wysokiej jakości, zapakowany hermetycznie. Wyprodukowany w Szwajcarii.

 

Tabletki czyszczące KRUPS XS3000 (10 tabletek)

Tabletki marki KRUPS służące do czyszczenia wnętrza ekspresu ciśnieniowego. Stosowanie tabletek pozwoli na długotrwałe użytkowanie urządzenia, które będzie czyste i wydajne tak samo jak w pierwszych dniach użytkowania. Dzięki regularnemu czyszczeniu unikniemy kosztownego serwisowania naszego ekspresu. Produkt oryginalny marki KRUPS.

Należy pamiętać o regularnym czyszczeniu i zachowaniu higienicznej czystości urządzenia. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się smaczną, aromatyczną kawą za każdym razem, kiedy będziemy mieli na to ochotę.

Środek nie ma właściwości odkamieniających. Aby usunąć kamień i pozostały biały osad należy użyć odkamieniacza, który także znajduje się w naszej ofercie.

 

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...