loadingimg

Wczytuję dane...

Tabletki czyszczące do ekspresów MIELE 10szt.

  • Producent: Miele
  • Model: 10270530
  • Waga produktu: 0.05 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  64,90 PLN
Wysyłka od: 6.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Tabletki czyszczące MIELE, przeznaczone do ekspresów do kawy. W opakowaniu znajduje się 10 tabletek. Kod producenta: 10270530

Tabletki czyszczące służą do usunięcia olejków, pozostałości po kawie, które odkładają się wewnątrz ekspresu. Aby urządzenie było wydajne oraz przygotowywało kawę o takich samych walorach smakowych jak w pierwszych dniach użytkowania, zaleca się czyszczenie ekspresu. Dzięki tabletkom czyszczącym produkcji Miele, mamy pewność skutecznego wyczyszczenia ekspresu. Zachęcamy Państwa do użytkowania oryginalnych tabletek Miele, jest to sprawdzona formuła producenta, która charakteryzuje się specjalną recepturą firmy Miele.

W przypadku nieregularnego czyszczenia ekspresu możemy pogorszyć jego wydajność, a w ostateczności doprowadzić do jego uszkodzenia. W naszej ofercie znajdują się także tabletki odkamieniające, służące do usuwania kamienia z ekspresu.

W przypadku jakichkolwiek pytań, obsługa sklepu filtrosfera służy Pańśtwu pomocą. Z przyjemnością rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do zakupu i kontaktu.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...