loadingimg

Wczytuję dane...

3x JURA Blue 71311 + Tabletki czyszczące JURA 2w1 (25szt) 62535

  • Producent: Jura
  • Model: 71311, 62535
  • Kod producenta: 71311, 62535
  • Waga produktu: 0.25 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 3 dni

Cena:  275,00 PLN
Wysyłka gratis!
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

3x Filtr JURA Blue 71311

Oryginalny filtr do ekspresu Jura Blue Claris

Oryginalny filtr Blue Claris jest przeznaczony do wybranych modeli ekspresów ciśnieniowych marki Jura. Dzięki opatentowanej budowie i nowoczesnym technologiom, gwarantuje otrzymanie świeżej i czystej wody, idealnej do parzenia kawy, herbaty oraz gorącej czekolady. Specjalne opracowanie daje przewagę na tle konkurencji w neutralnym odczycie pH wody.
Filtr do ekspresu Jura Blue Claris jest w pełni kompatybilny między innymi z takimi modelami urządzeń, jak: A-line (A5, A9), Ena Micro-line (MICRO 1, MICRO 5, Micro 8, MICRO 9), Ena-line  (ENA 3, ENA 5, ENA 7, ENA 9), C-line (C5 - 2 generacja, C9 - 2 generacja, C50, C55, C90, C65, C60) oraz Giga-line (GIGA 5).


W trosce o idealnie przefiltrowaną wodę

Wysokiej jakości wciskany filtr do ekspresu Jura Blue Clarins został zaprojektowany
w trosce o idealnie przefiltrowaną wodę. Wkład pozwala skutecznie oczyścić wodę z chloru, kamienia oraz wszelkich zanieczyszczeń, zapewniając stale najwyższą jakość parzonych napojów. Jest przeznaczony do stosowania w ekspresach posiadających zacisk mocujący koloru niebieskiego. Wymiana filtra Jura Blue Clarins powinna zostać przeprowadzona po upływie dwóch miesięcy bądź po przefiltrowaniu pięćdziesięciu litrów wody.

Tabletki czyszczące JURA 2w1 (25szt) 62535

Utrzymanie czystości ekspresu jest jedną z najważniejszych rzeczy, które składają się na wykonanie pysznych napojów. Klucz do sukcesu to regularne czyszczenie ekspresu z pozostałości po kawie, mleka oraz osadu. Tylko dzięki tej czynności nasz ekspres będzie wydajny, a wykonane napoje będą tak samo wysokiej jakości jak pierwszego dnia ich wykonania.

Tabletki są dwufazowe. Czyszczenie uruchamiamy jednym przyciskiem:

 

Faza I: Czyszczenie: specjalne składniki tabletki oczyszczają wnętrze ekspresu z osadów, tłuszczy oraz pozostałości po kawie. Gorąca woda wypłukuje osad wewnątrz jak i na zewnątrz ekspresu.

 

Faza II: Higiena: czyszczenie w wykonaniu JURA nie kończy się na usunięciu osadu oraz tłuszczy. Drugim etapem jest pokrycie powierzchni ekspresu specjalną powłoką ochronną. Dzięki temu pozostałości po zaparzanej kawie, nie będą tak łatwo przylegać do ścianek urządzenia.

 

Do  czyszczenia ekspresów Jura należy stosować tylko oryginalne tabletki. Są one jedynym, ale także najlepszym rozwiązaniem w automatycznym czyszczeniu ekspresów tej marki.

Tabletki dostępne są także w dużych opakowaniach 25szt.

Pamiętaj, że tabletki czyszczące nie służą do odkamieniania. Aby usunąć kamień oraz wapienny osad, należy użyć tabletek odkamieniających.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...