loadingimg

Wczytuję dane...

3x Jura BLUE 71311 + Tabletki odkamieniające (36 szt.) 70751

  • Producent: Jura
  • Model: 71311, 70751
  • Kod producenta: 71311, 70751
  • Waga produktu: 1 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  299,00 PLN
Wysyłka gratis!
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

3x Jura BLUE 71311

Oryginalny filtr do ekspresu Jura Blue Claris

Oryginalny filtr Blue Claris jest przeznaczony do wybranych modeli ekspresów ciśnieniowych marki Jura. Dzięki opatentowanej budowie i nowoczesnym technologiom, gwarantuje otrzymanie świeżej i czystej wody, idealnej do parzenia kawy, herbaty oraz gorącej czekolady. Specjalne opracowanie daje przewagę na tle konkurencji w neutralnym odczycie pH wody.
Filtr do ekspresu Jura Blue Claris jest w pełni kompatybilny między innymi z takimi modelami urządzeń, jak: A-line (A5, A9), Ena Micro-line (MICRO 1, MICRO 5, Micro 8, MICRO 9), Ena-line  (ENA 3, ENA 5, ENA 7, ENA 9), C-line (C5 - 2 generacja, C9 - 2 generacja, C50, C55, C90, C65, C60) oraz Giga-line (GIGA 5).


W trosce o idealnie przefiltrowaną wodę

Wysokiej jakości wciskany filtr do ekspresu Jura Blue Clarins został zaprojektowany
w trosce o idealnie przefiltrowaną wodę. Wkład pozwala skutecznie oczyścić wodę z chloru, kamienia oraz wszelkich zanieczyszczeń, zapewniając stale najwyższą jakość parzonych napojów. Jest przeznaczony do stosowania w ekspresach posiadających zacisk mocujący koloru niebieskiego. Wymiana filtra Jura Blue Clarins powinna zostać przeprowadzona po upływie dwóch miesięcy bądź po przefiltrowaniu pięćdziesięciu litrów wody.

Tabletki odkamieniające (36 szt.) 70751

Tabletki odkamieniające skutecznie usuną osad w postaci kamienia, który pozostał na ściankach w twoim ekspresie. We wszystkich urządzeniach gospodarstwa domowego gdzie używamy wody z kranu, może pojawić się kamień w postaci białego osadu. JURA obmyśliła jego skuteczne usunięcie w postaci pastylek odkamieniających. Produkt może być używany również w innych urządzeniach małego AGD.

Dzięki zastosowaniu odkamieniacza JURA, mamy pewność, że wykonane napoje będą wolne od szkodliwego kamienia, a nasz ekspres będzie wydajniejszy.

Należy pamiętać, że do ekspresów ciśnieniowych JURA należy stosować wyłącznie ten produkt, a dbanie o urządzenie przyczyni się do jego długiej żywotności i unikniemy kosztownych napraw.

Tabletki są dostępne także w mniejszym opakowaniu, po 6szt.

Pamiętaj, że tabletki odkamieniające nie mają właściwości czyszczących. Aby ekspres był higienicznie czysty, należy użyć tabletek czyszczących dostępnych w dwóch wariantach 6szt, 25szt.