loadingimg

Wczytuję dane...

Zestaw kapsułek: Crema Rich Aroma + Fine Aroma + Salvador (30szt.)

  • Producent: Tchibo Cafissimo
  • Model: Crema Rich Aroma + Fine Aroma + Salvador
  • Waga produktu: 0.36 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  39,00 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Zestaw kapsułek: Cafe Crema Rich Aroma (10 szt.) + El Salvador (10szt.) + Cafe Crema Fine Aroma (10szt.) Kapsułki do ekspresów ciśnieniowych Tchibo Cafissimo

Niepowtarzalna kawa Caffe Crema Rich Aroma, to aksamitna zmysłowa pianka, którą od teraz możesz się rozkoszować po przygotowaniu kapsułki Tchibo Cafissimo. Ulepszona receptura sprawiła, że twoje doznania smakowe będą jeszcze lepsze! Caffe Crema Rich Aroma o delikatnej, ciemnej nucie nadaje się idealnie do przyrządzania wyjątkowych specjałów, jak cappuccino czy latte macchiato.

El Salvador jest aromatyczną kawą, której ziarna rosną na zboczach góry Salwadoru skierowanych w stronę morza. Mamy tutaj wyważony smak, z delikatną nutą karmelu. Przygotowując Espresso El Salvador mamy pewność na delektowanie się aromatycznym espresso, którego nie pomylimy z żadną inną kawą.

Delikatna owocowa nuta oraz łagodny smak są charakterystyczne dla Caffe Crema Fine Aroma. Wyjątkowo aksamitna i łagodna pianka, którą można się rozkoszować przy każdej kolejnej przygotowanej filiżance kawy. Crema Fine Aroma to delikatna i łagodniejsza kawa dzięki ulepszonej recepturze.

Wszystkie kapsułki Tchibo Cafissimo dostarczane są przez nas w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu, wraz z oznaczoną datą ważności.

W każdym opakowaniu znajduje się 10szt. kapsułek.

Wszystkie kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają certyfikat Rainforest Alliance przyznawany od ponad 100 lat tylko najwyższej jakości produktom.

Pijąc kawę Tchibo masz gwarancję, że została ona wyprodukowana zgodnie z najwyższymi standardami produkcji i ochrony środowiska!

Bądź EKO z Tchibo!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...