loadingimg

Wczytuję dane...

Zestaw kapsułek: Elegant + Intense + Crema XL (30szt.)

  • Producent: Tchibo Cafissimo
  • Model: Elegant + Intense + Crema XL
  • Waga produktu: 0.36 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 24 h

Cena:  39,00 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

W zestawie kapsułek Tchibo Cafissimo: Elegant + Intense + Crema XL otrzymujesz trzy zupełnie inne rodzaje kawy.

Espresso Elegant Aroma to klasyka gatunku w nowym aromatycznym i delikatnym wydaniu. Kawa Espresso Elegant Aroma to 100% ziaren Tchibo Arabica uszlachetniona przez pojedyncze palenie, które wybitnie pomogło rozwinąć delikatną, owocową oraz czekoladową nutę. Jedna kapsułka wystarczy na jedną klasyczną kawę, która idealnie sprawdzi się na rozpoczęcie dnia. Wystarczy włożyć kapsułkę, wcisnąć guzik i cieszyć się jej wyśmienitym smakiem.

Espresso Intense Aroma to klasyczne, aromatyczne wydanie espresso idealne dla każdego miłośnika kawy. Intensywna aromatyczna kawa to mieszanka 70% ziaren Arabica i 30% Robusty. Jedna kapsułka wystarczy na jedną klasyczną kawę, która idealnie sprawdzi się na rozpoczęcie dnia. Wystarczy włożyć kapsułkę, wcisnąć guzik i cieszyć się jej wyśmienitym smakiem.

Kawa Caffè Crema XL to wyłącznie najlepsze ziarna Arabica, które dzięki temu, że wolno dojrzewają, mają czas, aby dokładnie rozwinąć ponad kilkaset nut aromatycznych. Poprzez indywidualne dopasowanie procesu prażenia, Caffe Crema XL nabiera wyraźnego smaku. Jest to kawa idealna do dużej filiżanki. Dzięki niej już nie będziesz musiał używać 2 kapsułek, by przygotować dużą kawę.

Jak to zrobić? Wystarczy po zakończeniu pierwszego przelewu ponownie nacisnąć ten sam przycisk zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Wszystkie kapsułki Tchibo Cafissimo dostarczane są przez nas w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu, wraz z oznaczoną datą ważności.

W każdym opakowaniu znajduje się 10szt. kapsułek.

Wszystkie kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają certyfikat Rainforest Alliance przyznawany od ponad 100 lat tylko najwyższej jakości produktom.

Pijąc kawę Tchibo masz gwarancję, że została ona wyprodukowana zgodnie z najwyższymi standardami produkcji i ochrony środowiska!

Bądź EKO z Tchibo!

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...