Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Butelka filtrująca Dafi SOLID 0,7L z wkładem filtrującym (żółta)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Kolor: żółty
Materiał wykonania: Tritan®
Wskaźnik zużycia filtra: kod QR
Pojemność: 0,7 l
Liczba filtrów w zestawie: 1
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Możliwość mycia w zmywarce: tak (oprócz filtra)
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Butelka filtrująca Dafi SOLID 0,7L z wkładem filtrującym (żółta)

Nowy wymiar filtracji wody

Najnowszy model butelki filtrującej Dafi jest przeznaczony dla tych, którzy chcą żyć aktywnie i z niczego przy tym nie rezygnować. Z bidonem Solid możesz zdobywać szczyty, zwiedzać świat, uprawiać sport i nawadniać się w każdej chwili. Butelka dzięki zamontowanemu filtrowi oczyszcza wodę kranową, a Ty *cieszysz się każdą chwilą i nie myślisz o pragnieniu.*

Solidna butelka filtrująca

Ten model butelki filtrującej nosi nazwę Solid ze względu na tworzywo, z którego został on wykonany. Jest to *Tritan®,* który wyróżnia się większą wytrzymałością niż inne tworzywa sztuczne. Dodatkowo jest on *pozbawiony bisfenoli A i S* i wygląda niczym szkło. Dafi Solid to butelka filtrująca nowej generacji!

Wygodne użytkowanie butelki Dafi

W tym modelu butelki filtrującej zastosowano wiele rozwiązań ułatwiających jej użytkowanie. Oprócz wytrzymałego materiału oraz dosyć dużej pojemności 0,7 litra, jest to np. wygodny uchwyt umożliwiający jej przypięcie do paska lub plecaka. Zamontowana przy filtrze *rurka pozwala pić z butelki bez jej przechylania,* co jest bardzo wygodne podczas uprawiania sportów. Dodatkowo ustnik jest zabezpieczony wygodnym korkiem przed zanieczyszczeniami, a zbiornik bidonu może być myty w zmywarce.

Proces filtracji w butelce

Oczyszczenie wody w butelce jest możliwe dzięki zamontowanemu filtrowi, który jest zrobiony z bloku węglowego. Ciecz przepływająca przez wkład jest oczyszczana, a niebezpieczne substancje, takie jak np. chlor, zostają zatrzymane w filtrze. *Woda jest zdrowsza i smakuje zdecydowanie lepiej.* Co ważne, z wody nie zostają usunięte minerały niezbędne w codziennej diecie, takie jak wapń i magnez.

Styl, oszczędności i ochrona środowiska – Dafi

Oferowana butelka filtrująca Dafi Solid *wyróżnia się żywym, żółtym kolorem.* To dopełnienie Twojej stylizacji na siłownię i nie tylko. Ponadto dzięki wymiennym co miesiąc filtrom, rezygnujesz z kupowania wody w jednorazowym plastiku. Tym samym nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale również chronisz środowisko przed niepotrzebnymi odpadami.

Opinie o produkcie (1)

Paulina13.01.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Butelka super Zrobiona z dobrych materiałów

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media