Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr do butelki DAFI eko / biały (3szt. + nakrętka)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Kolor: przezroczysty
Materiał filtrujący: węgiel aktywny
Wydajność filtra: 150 l
Wymiana po: 1 miesiącu
Liczba filtrów w zestawie: 3
Pasuje do: butelek Dafi
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr do butelki DAFI eko / biały (3szt. + nakrętka)

3 bezbarwne filtry do butelek Dafi + nakrętka

W zestawie znajdują się trzy wymienne filtry do butelek Dafi oraz jedna nakrętka. Jeśli już posiadasz butelkę filtrującą, pamiętaj o tym, by *regularnie wymieniać filtry.* Po pewnym czasie tracą one swoje właściwości filtrujące. Dzięki comiesięcznej wymianie wkładu efekty oczyszczania będą zawsze optymalne. Akcesoria do butelki filtrującej pochodzą z edycji EKO. Jak wszystkie produkty Dafi są wykonane z tworzyw bez zawartości BPA. Nie są zabarwiane, dzięki czemu są jeszcze *bardziej ekologiczne.* Do tego są zapakowane w minimalistyczne, kartonowe opakowania eko. Zabierz butelkę z filtrem Dafi gdziekolwiek jesteś i dbaj o *codzienne nawodnienie* – w szkole, pracy, na spacerze lub treningu.

Chłonny filtr węglowy

Dzięki przezroczystej obudowie filtra doskonale widoczny jest blok węgla aktywnego, który odpowiada za filtrację.. Jest wykonany z naturalnej substancji – węgla aktywnego o porowatej strukturze. Dzięki temu ma bardzo dużą powierzchnię i doskonale *pochłania niepożądane składniki,* które mogą pojawić się w wodzie kranowej. Filtr redukuje chlor, dlatego przefiltrowana woda ma lepszy smak i zapach. Co ważne, wkład nie zatrzymuje zdrowych minerałów – magnezu i wapnia, więc pozostają w niezmiennej ilości. Wlej wodę kranową do butelki, a następnie zamontuj filtr i nakrętkę. Gdy przechylisz butelkę, by napić się wody, przepłynie ona najpierw przez wkład filtrujący. Poprawi się jej jakość, smak i zapach.

Wygodna nakrętka do butelki Dafi (biała/bezbarwna)

Nakrętka pasuje idealnie do butelek Dafi w każdym rozmiarze. Jest zamykana na *szczelny korek*, który zapobiega wylaniu wody. Dodatkowo nakrętka jest wyposażona w silikonowy uchwyt, który pozwala na doczepienie butelki, np. do torby treningowej.

Zapas trzech filtrów zamiast 900 jednorazowych butelek

Korzystaj z filtrów do butelek Dafi i ogranicz jednorazowy plastik. Jeden filtr jest w stanie przefiltrować *150 litrów wody w ciągu miesiąca.* Tym samym może zastąpić 300 półlitrowych butelek. Trzy filtry w zestawie to z kolei alternatywa dla 900 butelek. W ten sposób wyprodukujesz znacznie mniej plastikowych odpadów. To bardzo istotne dla ochrony naszej planety. Mniej plastiku to także mniejsza emisja dwutlenku węgla oraz mniejsze wydatki na wodę pitną.

Opinie o produkcie (2)

Magdalena20.04.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Super, że Dafi wyszło z propozycją bardziej eko :) tak poza tym to jak zwykle filtry super

Anna16.03.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

filtry jak zawsze OK

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media