Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr Pleatco PAS40-F2M

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Pleatco
Rodzaj filtra: wkręcany z gwintem
Liczba filtrów w zestawie: 1 szt.
Wydajność: do 6 miesięcy
Materiał wykonania: celuloza
Typ rdzenia: Free Flow Core
Wysokość (bez gwintu): 197 mm
Średnica: 152 mm
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr Pleatco PAS40-F2M

Filtry basenowe i do jacuzzi Pleatco – czysty relaks i bezpieczna zabawa

Woda w basenie lub jacuzzi powinna być stale oczyszczana. W dużej mierze to właśnie od stopnia jej przefiltrowania zależą *nasze bezpieczeństwo oraz komfort podczas zabawy i wypoczynku.* Do basenów oraz urządzeń spa i jacuzzi dołączane są specjalistyczne pompy, w których montuje się filtr. Pleatco PAS40-F2M jest wkładem do takich właśnie systemów.

Filtr do basenu i jacuzzi – działanie

W wodzie basenowej oraz jacuzzi może znajdować się szereg zanieczyszczeń, takich jak: *osady i tłuszcze, resztki kosmetyków, drobne osady, kurz, pyłki oraz inne zabrudzenia mechaniczne.* Filtr basenowy Pleatco PAS40-F2M dzięki wykonaniu z najwyższej jakości celulozy marki John Manville / REEMAY zatrzymuje wszystkie te niepożądane substancje.

Filtr do pompy basenowej – dlaczego Pleatco?

Amerykańska firma Pleatco to znany na całym świecie producent filtrów do pomp basenowych, systemów spa i jacuzzi. Wkłady są cenione przez użytkowników, ponieważ jako jedne z niewielu na rynku *wystarczają nawet na 6 miesięcy użytkowania.* Tak długa żywotność jest możliwa dzięki zastosowaniu technologii *FREE CORE FLOW.*

Czyszczenie filtra basenowego – metoda rotacyjna

By zachować ciągłość filtracji na wysokim poziomie oraz uniknąć zmniejszenia ciśnienia przepompowywanej wody, *warto co około 2 tygodnie czyścić filtr.* Wystarczy wyjąć go i przepłukać czystą wodą pod ciśnieniem, a w przypadku dużych zanieczyszczeń użyć niepieniących się środków czyszczących. Kiedy filtr wyschnie, należy zamoczyć go w wodzie i z powrotem zamontować w pompie. Metoda rotacyjna polega na tym, że zaopatrujemy się w dwa filtry i w czasie, kiedy jeden jest czyszczony, w pompie znajduje się drugi. Zachowujemy wtedy ciągłość filtracji.

Dopasowanie filtra Pleatco PAS40-F2M

Oferowany filtr *pasuje do* pompy New Artesian 6” D Spa. Filtry Pleatco PAS40-F2M mogą być stosowane *w wybranych systemach basenowych i jacuzzi* firmy *Artesian Spas.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media