Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B100-15 Standard typu Classic (3 szt.)Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B100-15 Standard typu Classic (3 szt.)
Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B100-15 Standard typu Classic (3 szt.)Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B100-15 Standard typu Classic (3 szt.)
Produkt oryginalny

Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B100-15 Standard typu Classic (3 szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Model filtra: Aquaphor B100-15
Liczba filtrów w zestawie: 3 szt.
Wydajność filtra: 170 l
Filtr należy wymienić po: 1 miesiącu
Pasują do dzbanka: Standard, Ideal, Luna MI Classic, Atria MI, Crystal LED, Astra MI Classic, Start Classic, Neptun
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład do dzbanka Aquaphor B100-15 Standard typu Classic (3 szt.)

Wkład do dzbanka Aquaphor

Czy wiesz, że Polska jest jednym z krajów, w których woda pobierana z wodociągu po procesie domowej filtracji nadaje się do picia? Warto to wykorzystać i *zrezygnować z kupowania wody butelkowanej.* Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale też zmniejszyć ilość szkodliwego dla Ziemi plastiku. Wystarczy usunąć z kranówki niepożądane substancje, które mogą się tam dostać z rur wodociągowych. Aby mieć pewność, że woda jest *idealnie czysta,* zastosuj filtr do dzbanka Aquaphor.

Filtr do dzbanka Aquaphor z włóknami Aqualen

By zapewnić Ci codziennie świetną jakość wody, producent stworzył unikalną mieszankę filtrującą, która wyróżnia filtr do dzbanka Aquaphor spośród podobnych produktów. W składzie substancji znalazły się zarówno popularne związki o właściwościach oczyszczających, czyli węgiel i żywica, jak i *innowacyjne, jonowymienne włókna Aqualen.* Ich niezwykłe możliwości zapewnią Ci filtrację nawet 10 razy skuteczniejszą niż w innych wkładach.

Aquaphor filtr B15 – perfekcyjnie czysta woda na długo

Oferowany zestaw zawiera *3 sztuki* wydajnego filtra Aquaphor B100-15 Standard. Wkład ten może działać przez 2 miesiące lub przefiltrować 170 litrów wody, zależnie od tego, co nastąpi szybciej. Ekonomiczny pakiet wystarczy Ci więc na około *pół roku użytkowania.* Dzięki niemu będziesz pić dobrą wodę, gdy tylko zechcesz.

Idealny wkład do dzbanka Aquaphor i nie tylko

Aquaphor B100-15 został przygotowany z myślą o dzbankach marki Aquaphor, takich jak *Standard i Ideal.* Wkład może być jednak stosowany również w naczyniach filtrujących innych producentów, w których stosuje się standardowe pionowe filtry. Aquaphor B15 można wykorzystać jako *zamiennik fitra Brita Classic, Dafi Classic, FilterLogic FL601.*

Najwyższa jakość Aquaphor

Filtr do dzbanka Aquaphor powstał z *materiałów najwyższej jakości.* Ponadto produkt posiada atest PZH, dzięki czemu możesz mieć pewność, że korzystanie z niego jest w pełni bezpieczne. Gdy zamontujesz oferowany wkład w swoim dzbanku, woda będzie filtrowana w najlepszy możliwy sposób. Wkład do dzbanka Aquaphor jest *kompatybilny* m.in. z dzbankami Aquaphor Standard i Aquaphor Ideal.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media