Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-110B

Producent: FilterLogic
Liczba wkładów w zestawie: 1 szt.
Wydajność (w litrach): 1135
Wydajność (w miesiącach): 6
Temperatura pracy: 1°C - 38°C
Certyfikat: PZH
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-110B

Po co montować filtr do lodówki?

Nowoczesne lodówki side by side lub inne modele podsiadające system chłodzenia wody oraz robienia kostek lodu podłączane są do wodociągów. Wymaga to jednak montażu dodatkowego filtra, który oczyszcza ciecz i usuwa niepożądane substancje. Dzięki temu mamy zawsze pod ręką świeży zapas lodu i czystą chłodną wodę. Zobacz, czy *filtr do lodówki FilterLogic FFL-110B* pasuje do Twojej chłodziarki Bosch, Gaggenau, Miele, Neff lub Siemens.

Filtr do lodówki z węglem aktywnym

We wkładzie FilterLogic *wykorzystano mieszankę węgla aktywnego,* czyli najpopularniejszego materiału filtracyjnego. Zatrzymuje on nie tylko zabrudzenia mechaniczne, ale również różnego rodzaju bakterie oraz chlor psujący smak i zapach wody. Dzięki montażowi filtra chronisz swoją lodówkę przed awarią, a sobie pozwalasz na relaks z odpowiednio oczyszczoną wodą lub kostkami lodu.

Filtr do lodówki Bosch UltraClarity

Oferowany wkład FilterLogic FFL-110B *jest zamiennikiem filtra UltraClarity 644845/740560.* Dzięki temu może być stosowany we wszystkich lodówkach, w których używa się wymienionego wyżej wkładu. Są to chłodziarki producentów: *Bosch, Siemens, Gaggenau, Miele, Neff i Balay.*

Filtr do lodówki na pół roku

Jeden wkład wody do lodówki FilterLogic wystarcza aż *na pół roku lub do oczyszczenia 1135 litrów wody.* To bardzo imponująca wydajność, która pozwala prawie bez ograniczeń korzystać z lodówki. Ważne jest jednak, aby po zużyciu filtra niezwłocznie wymienić go na nowy i uniknąć dostania się szkodliwych substancji do obwodów urządzenia oraz do naszych organizmów.

Zamiennik równy oryginałom

Brytyjska firma FilterLogic słynie z produkcji wysokiej jakości filtrów wody do lodówek, dzbanków i ekspresów. Są one *kompatybilne z najpopularniejszymi urządzeniami na rynku.* Zastosowanie skutecznych materiałów filtracyjnych sprawia, że wkłady są tak samo wydajne jak te oryginalne. Ponadto, kupując produkty FilterLogic oszczędzasz. 

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media