Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-111B

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: FilterLogic
Liczba wkładów w zestawie: 1 szt.
Wydajność (w litrach): 1135
Wydajność (w miesiącach): 6
Temperatura pracy: 1°C - 38°C
Certyfikat: PZH
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-111B

Filtr do lodówki FilterLogic

Dystrybutor wody i kostkarka do lodu to elementy większości nowoczesnych lodówek side-by-side. Udogodnienia pomagają dbać o regularne nawadnianie organizmu i przygotowywać smaczne napoje dla całej rodziny. *Picie wody stanie się przyjemniejsze oraz bezpieczniejsze,* gdy oczyścisz ją z niepożądanych substancji za pomocą filtra wody do lodówki FilterLogic.

Smaczna woda bez zanieczyszczeń

Skuteczny filtr wody FilterLogic FFL-111B oczyści ciecz z wielu substancji niepożądanych. Dzięki niemu *zapomnisz o nieprzyjemnym smaku i zapachu chloru.* Wkład usunie też wiele zanieczyszczeń mechanicznych, takich jak piasek czy rdza. Teraz nie wpłyną one na Twoje zdrowie ani nie doprowadzą do awarii urządzenia.

Filtr wody do lodówki – 6 miesięcy niezawodnego działania

Wysoka wydajność to bardzo ważna cecha filtra do lodówki. Wkład marki FilterLogic może działać nawet *przez pół roku i przefiltrować do 1135 litrów wody.* Wszystko zależy od tego, co wcześniej nastąpi. Po zużyciu z łatwością wymienisz filtr na nowy i dalej będziesz cieszyć się dobrą jakością wody.

Filtr do lodówki – zamiennik najwyższej jakości

Skuteczne działanie za niewielkie pieniądze – właśnie z tego słynie brytyjska marka FilterLogic. Producent opracował wkład FFL-111B aby pomóc Ci zaoszczędzić. Ten praktyczny *zamiennik filtra Bosch Siemens CS-52 640565* do urządzeń marek, takich jak Bosch, Siemens i Neff oczyści wodę równie efektywnie, co markowe produkty. FilterLogic pokazuje, że perfekcyjna filtracja nie musi być droga!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media