Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-115D

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: FilterLogic
Liczba wkładów w zestawie: 1 szt.
Wydajność (w litrach): 1137
Wydajność (w miesiącach): 6
Temperatura pracy: 0,6°C - 38°C
Certyfikat: PZH
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-115D

Czysta i zdrowa woda

Wkład do lodówki FilterLogic FFL-115D zawiera węgiel aktywny, który odpowiada za jego funkcje filtrujące. Dokładnie usuwa z wody zanieczyszczenia, w tym różne osady, piasek czy rdzę. Co więcej, filtr *redukuje zawartość chloru i metali ciężkich* w kranówce. W rezultacie woda, którą otrzymujemy, jest idealnie czysta, smaczna i całkowicie bezpieczna do spożycia. Dotyczy to również wytworzonych z niej kostek lodu.

Filtr wody do lodówki Daewoo

Wkład FilterLogic FFL-115D jest *kompatybilny z lodówkami Daewoo, w których stosuje się filtr AquaCrystal DW2042FR-09 .* Pasuje również do modeli urządzeń innych marek (na przykład LG, Electrolux, Smeg, Miele) kompatybilnych z filtrami: DW2042FR-09, DW2042F-09, DW2042F09, DW2042FB, DW2042F-B, FL-2042, EFF-6012A, LLS-021. FilterLogic FFL-115D charakteryzuje się doskonałą jakością i wydajnością.

Wydajność filtra

Wydajność wkładu do lodówki FilterLogic FFL-115D to *6 miesięcy lub 1137 litrów wody.* Dokładnie taka sama żywotność dotyczy oryginalnego filtra marki Daewoo. Po tym czasie traci on swoje właściwości filtracyjne, dlatego należy pozbyć się zużytego wkładu, a w jego miejscu zamontować nowy.

Filtr wody do lodówki marki FilterLogic

FilterLogic to brytyjski producent filtrów wody, a także innych akcesoriów do sprzętu gospodarstwa domowego. Firma jest obecna na rynku od kilku dekad. Bogate doświadczenie marki pozwala jej na wyrób produktów *wysokiej jakości i skuteczności.* Wybierz filtr FilterLogic FFL-115D kompatybilny z wybranymi modelami lodówek Daewoo i ciesz się czystymi kostkami lodu o doskonałym smaku!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media