Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-140G

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: FilterLogic
Liczba wkładów w zestawie: 1 szt.
Wydajność (w litrach): 1325
Wydajność (w miesiącach): 6
Temperatura pracy: 0,6°C - 38°C
Certyfikat: PZH
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-140G

Orzeźwiająca i czysta woda z lodówki

Lodówki z dystrybutorem wody są niezastąpione nie tylko podczas letnich upałów, ale również w czasie przyjęcia, po treningu czy po wspólnej zabawie w ogrodzie. Zazwyczaj urządzenie jest podłączone do sieci wodociągowej i to stamtąd czerpie wodę, która później jest schładzana lub zamieniana w kostki lodu. Aby jak najlepiej oczyścić ciecz *niezbędny jest odpowiedni filtr wody* do lodówki, taki jak np. FilterLogic FFL-140G.

Dlaczego należy filtrować wodę?

W wodzie kranowej mogą znajdować się różnego rodzaju zanieczyszczenia, takie jak zabrudzenia z rur wodociągowych, metale ciężkie lub chlor. Jeżeli z tego właśnie źródła pobierana jest ciecz do lodówki należy ją przefiltrować, aby uniknąć kontaktu z tymi substancjami oraz by nie zanieczyściły one systemu chłodziarki. Oferowany *filtr do lodówki LG usuwa niepożądane zanieczyszczenia* i poprawia smak wody.

Zamiennik filtra do lodówki GE

Oferowany wkład jest wysokiej jakości *zamiennikiem następujących filtrów wewnętrznych GE: GWF, MWF, GWF, GWFA, GWF01, GWF06 oraz HOTPOINT: HWF.* Oznacza to, że pasuje do lodówek, w których stosowane są wymienione wyżej wkłady. Pamiętaj jednak, by przed zakupem sprawdzić w instrukcji obsługi urządzenia dopasowanie filtra, ponieważ może się ono różnić w zależności od roku produkcji.

Wysoka jakość filtracji

Firma FilterLogic znana jest z produkcji wysokiej jakości zamienników najpopularniejszych filtrów wody. Mieszanka filtrująca *z węgla aktywnego* jest równie skuteczna jak w oryginalnych filtrach, a ceny wkładów dużo bardziej atrakcyjne. Jeden filtr FilterLogic FFL-140G wystarczy na *pół roku użytkowania* lub do oczyszczenia *1325 litrów wody.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media