Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-141G

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: FilterLogic
Liczba wkładów w zestawie: 1 szt.
Wydajność (w litrach): 1137
Wydajność (w miesiącach): 6
Temperatura pracy: 0,6°C - 38°C
Certyfikat: PZH
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-141G

Filtr do lodówki side-by-side FilterLogic

Filtr do lodówki side-by-side FFL-141G to oryginalny artykuł brytyjskiej marki FilterLogic. Jest to produkt wysokiej jakości przeznaczony *do lodówek z kostkarką.* Wkład filtrujący FFL-141G sprawia, że kostki lodu są czyste, a napoje przygotowane z ich użyciem – smaczniejsze. Produkt posiada także Atest Higieniczny PZH, który potwierdza bezpieczeństwo jego użytkowania.

Lepsza jakość wody w lodówce dzięki filtrowi

Wkład filtrujący do lodówki side-by-side usuwa z kranówki wszelkie zanieczyszczenia mechaniczne i organiczne. Oprócz tego *redukuje zawartość chloru w wodzie,* niwelując specyficzny zapach i smak tego pierwiastka. W efekcie woda z dystrybutora oraz lód zrobiony przez kostkarkę są wolne od niepożądanych substancji obecnych w rurach instalacyjnych. Co więcej, kostki z filtrowanej wody nie psują smaku przygotowywanych napojów mrożonych.

Wydajność wkładu filtrującego do lodówki

FFL-141G to produkt, który doskonale *zastąpi wkład filtrujący do wody GE MSWF.* Wydajność filtra alternatywnego dla General Electric marki FilterLogic wynosi 1137 litrów wody lub 6 miesięcy. Dzięki niemu długo możesz cieszyć się nieskazitelnie czystymi, smacznymi i bezpiecznymi do spożycia kostkami lodu!

Oryginalny produkt FilterLogic

FilterLogic to brytyjski producent filtrów wody do domowego użytku. Firma jest obecna na rynku od kilku dekad, a bogate doświadczenie umożliwia jej wyrób produktów cechujących się *wysoką jakością i skutecznością.* Wybierz wkład filtrujący FilterLogic, by cieszyć się czystą, smaczną i zdrową wodą z lodówki!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media