Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-150L

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: FilterLogic
Liczba wkładów w zestawie: 1 szt.
Wydajność (w litrach): 1135
Wydajność (w miesiącach): 6
Temperatura pracy: 1°C - 38°C
Certyfikat: PZH
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-150L

Czysta woda z lodówkowego dystrybutora

Chłodna woda prosto z lodówki przydaje nam się nie tylko w upalne dni, ale również po treningu lub w trakcie przyjęcia. Niezastąpiona okazuje się wtedy chłodziarka z dystrybutorem oraz kostkarką, która w każdej chwili pozwala nam cieszyć się upragnionym orzeźwieniem. Aby woda była *odpowiednio czysta,* a zabrudzenia nie dostały się do systemu, konieczne jest zamontowanie wkładu filtrującego do lodówki.

Filtr wewnętrzny do lodówki LG

FilterLogic to firma słynąca z produkcji najwyższej jakości zamienników filtrów wody. Charakteryzują się one idealnym dopasowaniem oraz skutecznością równą oryginalnym wkładom. Oferowany produkt FilterLogic FFL-150L jest przeznaczony do wybranych lodówek, w których stosuje się *filtr wewnętrzny LG LT500P 5231JA2002A.*

Kompatybilność filtra FFL-150L

Oferowany filtr jest *kompatybilny* m.in. z lodówkami LG: GC-P227KSBA, GC-P227STFA, GR-P227XTMA, GR-P227KSBA, GR-P217BTBA, GR-L217BTBA, GR-227HTPV, GR-P227STFA, GW-P227HTPV, GW-P227GKPJ, GW-P227USRV, GW-P227XTMA. Przed zakupem filtra dokładnie sprawdź instrukcję lodówki, ponieważ kompatybilność może zmieniać się w zależności od generacji i roku produkcji urządzenia.

Działanie i wydajność wkładu

Filtr może działać przez *6 miesięcy lub oczyścić 1135 litrów wody.* Należy wymienić go po tym, co nastąpi pierwsze – upłynie czas lub zużyjemy określoną wyżej ilość wody. Wewnątrz wkładu znajduje się mieszanka z węgla aktywnego, czyli bardzo wydajnego i skutecznego materiału filtrującego. Dzięki niemu usuniemy z wody smak i zapach chloru oraz szereg innych zanieczyszczeń, takich jak niektóre metale ciężkie czy zabrudzenia mechaniczne.

Szybka wymiana

Wymiana wkładu zajmuje chwilę. Filtr wystarczy włożyć w odpowiednie miejsce i przekręcić. To bardzo duże ułatwienie codzienności i oszczędność czasu. Z wkładami do lodówki FilterLogic nie musisz odkładać montażu nowego filtra i szukać wymówek. *Postaw na jakość i wygodę,* a przy okazji oszczędzaj pieniądze.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media