Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-170P

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: FilterLogic
Liczba wkładów w zestawie: 1 szt.
Wydajność (w litrach): 757
Wydajność (w miesiącach): 6
Temperatura pracy: 0,6°C - 38°C
Certyfikat: PZH
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wkład wody do lodówki FilterLogic FFL-170P

Orzeźwiająca i czysta woda z lodówki

Lodówki side-by-side z dystrybutorem wody są niezastąpione nie tylko podczas letnich upałów, ale również w czasie przyjęcia, po treningu czy po wspólnej zabawie w ogrodzie. Zazwyczaj urządzenie jest podłączone do sieci wodociągowej i to stamtąd czerpie wodę, która później jest schładzana lub zamieniana w kostki lodu. Aby jak najlepiej oczyścić ciecz *niezbędny jest odpowiedni filtr wody* do lodówki, taki jak np. FilterLogic FFL-170P.

Dlaczego należy filtrować wodę?

W wodzie kranowej mogą znajdować się różnego rodzaju zanieczyszczenia, takie jak zabrudzenia z rur wodociągowych, metale ciężkie lub chlor. Jeżeli z tego właśnie źródła pobierana jest ciecz do lodówki należy ją przefiltrować, aby uniknąć kontaktu z tymi substancjami oraz by nie zanieczyściły one systemu chłodziarki. Oferowany *filtr wody do lodówki Panasonic usuwa niepożądane zanieczyszczenia* i poprawia smak kranówki.

Zamiennik filtra do lodówki Panasonic

Oferowany wkład jest wysokiej jakości *zamiennikiem filtra wewnętrznego Panasonic* FL-320, FL320, CNRAH-257760, CNRBH-125950, SGF-PA07. Oznacza to, że pasuje do chłodziarek, w których stosowane są wymienione wyżej wkłady. Jeżeli w Twojej lodówce zastosowano te filtry, nie wahaj się i wybierz zamiennik FilterLogic. Posiada on szereg atestów gwarantujących bezpieczeństwo, a jego montaż jest bardzo prosty.

Kompatybilność filtra FFL-170P

Filtr jest *kompatybilny z następującymi lodówkami Panasonic:* NR-BG53V2, NR-B54X1-WE, NR-BG53VW2, NR-B54X1-WB, NR-B53V2, NR-B53VW1-WB, NR-B53VW2-WF, NR-B53VW2-WE, NR-B53V1-X1D, NR-B53V1-XB, NR-B53VW1-WE, NR-B54X1, NR-B53VW2, NR-B53V2-XF, NR-B53V2-XE, NR-B53V1, NR-B53V1-WB. Kompatybilność chłodziarki *może zmienić się* w zależności od roku produkcji oraz generacji sprzętu. W związku z tym przed zakupem filtra warto sprawdzić w instrukcji obsługi lodówki, czy filtr na pewno do niej pasuje.

Wysoka jakość filtracji

Firma FilterLogic znana jest z produkcji wysokiej jakości zamienników najpopularniejszych filtrów wody. Mieszanka filtrująca *z węgla aktywnego* jest równie skuteczna jak w oryginalnych filtrach, a ceny wkładów dużo bardziej atrakcyjne. Jeden filtr FilterLogic FFL-170P wystarczy na *pół roku użytkowania* lub do oczyszczenia *757 litrów wody.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media