Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Filtr wody 3M P115-E

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj filtra: węglowy
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody 3M P115-E

Filtr do wody 3M P115-E ScaleGard Pro

Przeciętna kranówka charakteryzuje się dodatkiem chloru i wysokim poziomem twardości. Te substancje sprawiają, woda ma nieprzyjemny zapach i posmak, a wewnątrz urządzeń, które ją wykorzystują, tworzy się trudny do usunięcia kamień. Osad może z kolei obniżać wydajność sprzętu. Na szczęście istnieje *uniwersalne rozwiązanie* wspomnianych problemów – jest nim filtr do wody 3M!

Wydajny filtr wody 3M

Wydajność produktu jest zależna od poziomu twardości kranówki w danym gospodarstwie domowym – może wynosić *od 251 do 771 litrów przefiltrowanej wody.* Równa się to 1674 – 5143 kubkom wody o pojemności 150 ml. Stosując wkład filtrujący 3M P115-E, możemy zatem korzystać ze smacznej i bezpiecznej do spożycia wody przez bardzo długi czas.

Uniwersalny filtr żywiczny do wody

Przedstawiony wkład filtracyjny jest przeznaczony nie tylko do ekspresu do kawy, ale również *do kostkarki, pieca parowego czy automatu vendingowego.* Produkt chroni wiele rodzajów urządzeń gastronomicznych przed osadzaniem się kamienia. Dzięki temu pozyskiwana z nich woda jest smaczna i czysta, a do tego pozbawiona nieprzyjemnej woni chloru.

Filtr 3M ScaleGard – parametry

Wkład jest mocowany do standardowych głowic VH3 3/8” BSPT gwintowanych. Jego wymiary to 30 x 10,2 cm. Minimalny dystans poniżej filtra potrzebny do wymiany wkładu wynosi 7,6 cm. Wymianę filtra zaleca się przeprowadzać najrzadziej raz na 12 miesięcy. Wyrób jest przeznaczony *do profesjonalnego użytku z zimną wodą.* Jego maksymalna temperatura pracy wynosi 37,8˚C, a ciśnienie operacyjne – 100 psi (6,9 bara).

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media