Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Filtr wody do ekspresu Jura White 60209 (5szt.)Filtr wody do ekspresu Jura White 60209 (5szt.)Filtr wody do ekspresu Jura White 60209 (5szt.)Filtr wody do ekspresu Jura White 60209 (5szt.)Filtr wody do ekspresu Jura White 60209 (5szt.)
Filtr wody do ekspresu Jura White 60209 (5szt.)Filtr wody do ekspresu Jura White 60209 (5szt.)Filtr wody do ekspresu Jura White 60209 (5szt.)Filtr wody do ekspresu Jura White 60209 (5szt.)Filtr wody do ekspresu Jura White 60209 (5szt.)

Filtr wody do ekspresu Jura White 60209 (5szt.)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Liczba filtrów w zestawie: 5 szt.
Wydajność filtra do: 65 l
Wymiana po: 2 miesiącach
Wskaźnik zużycia filtra: brak
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Filtr wody do ekspresu Jura White 60209 (5szt.)

Zestaw filtrów do ekspresu Jura Claris White

Woda to zasób naturalny, bez którego nie sposób sobie wyobrazić codziennego życia. Przynosi orzeźwienie, poprawia samopoczucie i sprawia, że jesteśmy mniej zmęczeni. Ważne więc, by woda, którą pijemy, była krystalicznie czysta. W przypadku ekspresów do kawy zapewni Ci to filtr do wody Jura wykorzystujący mieszankę aktywnego węgla i żywicy. Te występujące w naturze substancje to gwarancja dobrej filtracji.

Filtr Jura White – sprawnie działający ekspres każdego dnia

Jeśli lubisz codziennie cieszyć się smakiem kawy, z pewnością zależy Ci, by Twój ekspres działał zawsze szybko i bezawaryjnie. Filtr do ekspresu Jura Claris White znacznie wydłuży żywotność Twojego urządzenia. W jaki sposób? Przefiltrowana woda nie zawiera niemal żadnych substancji szkodliwych dla ekspresu, takich jak kamień i różne związki chemiczne. Dzięki temu nie mają one szansy osadzić się wewnątrz urządzenia, co zapewnia mu lepsze działanie.

Pyszna kawa dzięki najlepszemu filtrowi

Filtr Jura Claris White sprawi też, że każda przygotowana w ekspresie kawa będzie smakować jeszcze lepiej. Dzięki neutralnemu pH wody każdy gorący napój uzyska również jeszcze większą aromatyczność. Za sprawą efektywnej filtracji, filiżanka ulubionej kawy przyniesie Ci wiele przyjemnych doznań. Ten profesjonalny filtr, wykorzystujący mechaniczny datownik, przefiltruje 65 litrów czystej wody lub będzie działać przez 2 miesiące w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.

Duży zapas na długo

Gdy wybierzesz oferowany zestaw, otrzymasz aż 5 wydajnych filtrów Jura White. Ten ekonomiczny pakiet wystarczy Ci aż na 10 miesięcy! Z nim zapewnisz sobie czystą wodę w ekspresie przez długi czas i będziesz codziennie cieszyć się kawami o najlepszym możliwym smaku. Postaw na komplet filtrów, zyskaj filtrację w lepszej cenie niż w przypadku zakupu pojedynczych sztuk.

Świetna filtracja z oryginalnym produktem Jura

Jeśli zastanawiasz się, jaki filtr do ekspresu wybrać, warto postawić na oryginał marki Jura. To znany szwajcarski producent, który może poszczycić się długą tradycją. Dzięki specjalizacji w tworzeniu ekspresów do kawy oraz różnorodnych akcesoriów wszystkie produkty Jury wyróżnia najwyższa jakość. Wypróbuj je w swojej kuchni i przekonaj się sam! Filtr jest kompatybilny z ekspresami Jura C-line (C5 1. generacja, C9 1. generacja), F-line (F50 1. Generacja, F70, F90, F5, F9), J-line (J5), S-line (wszystkie), Z-line (Z5, Z5 2. generacja, XF50, XF70, XS 9, XS90, XS95).

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media