loadingimg

Wczytuję dane...

Dzbanek filtracyjny Filter Logic FLJ-402 WHITE + Zestaw 3 wkładów FL-402

  • Producent: FilterLogic
  • Model: FLJ-402, FL-402, Brita Maxtra, Dafi Unimax, Aquaphor B100-25
  • Kod producenta: FLJ-402, FL-402
  • Waga produktu: 1 kg
Produkt niedostępny

czas realizacji BRAK

Cena:  40,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Oryginalny dzbanek filtrujący marki Filter Logic. Nowoczesny wygląd oraz idealna filtracja!


Od dzisiaj możesz zapomnieć o kupowaniu wody mineralnej oraz źródlanej w sklepie! Dzbanek filtrujący Filter Logic FLJ-402 sprawi, że woda z kranu stanie się wysokiej jakości, czysta i zdrowa. Filtr, który montowany jest wewnątrz dzbanka skutecznie usunie chlor, kamień oraz nieczystości z sieci wodociągowej. Przefiltrowana woda, dzięki usunięciu wszelkich szkodliwych substancji oraz zmiękczeniu wody, uwolni aromat i smak wykonanych napojów takich jak kawa, herbata i inne. Przefiltrowana woda w sprzętach małego AGD wydłuży ich żywotność (m.in. opóźniając osadzanie się osadu z kamienia). Od teraz możesz cieszyć się idealną wodą najwyższej jakości!

Nowoczesny projekt dzbanka łączy w sobie prostotę oraz funkcjonalność. Niezastąpiony w użytkowaniu Filter Logic FLJ-402 stanie się nieodłącznym elementem każdej kuchni. Dzbanek FLJ-402 to krok do zdrowszego życia! Już teraz możesz zapomnieć o wodzie butelkowanej i rozpocząć własną filtrację!

Warto zwrócić uwagę na fakt, że filtry montowane wewnątrz dzbanka są wymieniane co 30 dni lub przefiltrowaniu 150 litrów wody. Do zakupionego dzbanka FLJ-402 otrzymasz 1 wkład filtrujący FL-402. Po 30 dniach należy wymienić wkład, ponieważ po tym czasie traci on swoje właściwości filtrujące. Specjalnie dla Ciebie została przygotowana oferta wkładów filtrujących do dzbanków Filter Logic o wysokiej jakości filtracji. Oryginalne filtry producenta to koszt zaczynający się od niecałych 9,00 zł/szt. Jest to suma, którą wydasz raz na miesiąc, a woda będzie porównywalnej jakości do tej butelkowanej. Wkłady filtrujące dostępne są również w zestawach, dzięki czemu zapłacisz jeszcze mniej!

 

Zestaw 3 szt. oryginalnych filtrów do dzbanków angielskiej marki Filter Logic typu Maxtra. Filtr jest kompatybilny z dzbankami innych producentów, w których stosuje się najnowszą technologię Maxtra.

 

Filtr pasuje do następujących dzbanków:

  • Brita: Marella, Marella XL, Aluna, Aluna XL, Elemaris, Elemaris XL, Marella Cool, Fjord (i wszystkich, w których stosowany jest filtr Maxtra)
  • DAFI: Astra, Omega, Sintra, Luna, Aldo (i wszystkich, w których stosowany jest filtr Unimax)
  • Aquaphor: Time, Orion, Amethyst, Agat (i wszystkich, w których stosowany jest filtr B100-25)
  • Filter Logic: Venus

Filtry dzbankowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich dbających o zdrowie swoje i swojej rodziny ! Skutecznie usuną chlor, kamień oraz wszelkie nieczystości z sieci wodociągowej, a przefiltrowana woda stanie się delikatna i klarownie czysta. Dzięki temu twoje napoje będą najwyższej jakości, a ich smak i aromat będzie z Tobą długo po ich wypiciu. Dzięki stosowaniu przefiltrowanej wody w sprzętach małego AGD wydłużysz ich żywotność i wydłużasz czas swobodnego korzystania bez konieczności usuwania osadu kamiennego.

Filtry dzbankowe należy wymieniać co miesiąc lub po przefiltrowaniu 150 litrów wody. W przypadku niezastosowania się do tych wytycznych filtr straci swoje właściwości filtracyjne.

 

Nie przepłacaj za oryginalne filtry - stosuj FILTER LOGIC.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...