Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Miarka kawy do ekspresu DeLonghi 5332107900

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: DeLonghi
Rodzaj produktu: miarka do kawy
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Miarka kawy do ekspresu DeLonghi 5332107900

Gadżet dla każdego kawosza

Miarka należy do przydatnych akcesoriów nie tylko podczas gotowania, ale również w czasie robienia kawy. Często potrzebujemy wtedy *precyzyjnie odmierzonej porcji* zmielonych ziaren, z których następnie przygotujemy odpowiednio intensywne espresso lub inne napoje. W końcu każdy barista zdaje sobie sprawę jak ważne są proporcje podczas robienia kawy.

Miarka do każdego ekspresu

Oferowana miarka firmy DeLonghi może być użytkowana we wszystkich ekspresach dostępnych na rynku. Zatem sprawdzi się w urządzeniach *DeLonghi, Saeco, Jura, Bosch, Nivona oraz wielu innych.* Oznacza to również, że jej zastosowanie jest szerokie i obejmuje nie tylko ekspresy kolbowe, ale też przelewowe i automatyczne. W tych ostatnich często dostępna jest opcja przygotowania napoju od razu z kawy mielonej, a nie z ziaren, i wtedy właśnie przyda się nam miarka.

Jakość i wygoda

Miarka została wykonana z *tworzyw sztucznych,* które wyróżniają się wysoką jakością i bezpieczeństwem użytkowania. Długa i wygodna rączka pozwala pewnie chwycić łyżkę i przenieść zawartość bez rozsypywania. Dzięki miarce ułatwisz sobie codzienność i zadbasz o czystość wokół ekspresu.

DeLonghi – tradycja i miłość do kawy

Firma DeLonghi istnieje na rynku międzynarodowym od kilkudziesięciu lat. Jest kojarzona głównie z wysokiej jakości ekspresami do kawy oraz akcesoriami niezbędnymi do jej przygotowania. Kupując oryginalne produkty DeLonghi masz pewność, że sięgasz po *sprawdzone i bezpieczne artykuły.*

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media