loadingimg

Wczytuję dane...
Dostawa

darmowa dostawa

Bestsellery
Filtr DeLonghi SER3017 DLS C002 ORYGINALNY
Cena:34,90 PLN
Cena rynkowa: 49.90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:

O sklepie

logo

Filtrosfera.pl to nowe standardy w e-commerce, które systematycznie wprowadzamy w życie!

.


Wybierz interesujący temat i poznaj szczegóły:

Jak złożyć zamówienie  /  Jak pakujemy paczki  /  Koszty wysyłkiNasz sklep internetowy jest nowością na rynku. Tworzony przez największego dystrybutora filtrów do małego AGD w Polsce i Europie, może zaoferować zupełnie nową jakość w branży.

Filtrosfera.pl jest odpowiedzią na zapotrzebowanie profesjonalnej platformy internetowej, gdzie zamówisz m in. filtry do ekspresów ciśnieniowych oraz lodówek. Cały oferowany asortyment posiadamy na stanie. Wszelkie nowości pojawiające się na rynku będziesz mógł kupić w pierwszej kolejności na filtrosfera.pl. Warto jednak podkreślić, że zakupy to nie wszystko. Jesteśmy nastawieni na jak największe zadowolenie nawet najbardziej wymagającej klienteli – służymy poradą odnośnie produktów, pomożemy w doborze odpowiednich filtrów.

Zdjęcia przedstawiające siedzibę firmy:

biuro

Wysyłka następuje tego samego dnia jeśli zamówienie zostanie złożone do godziny 14 w dni robocze. Proces pakowania i zabezpieczenia produktu do wysyłki możesz zobaczyć na stronie „Jak pakujemy paczki”. Masz pewność, że przesyłka dotrze do Ciebie nienaruszona.

Myślisz, że dostawa do Klienta to koniec naszej współpracy? Nic bardziej mylnego! Klient jest dla nas tak samo ważny po odebraniu przesyłki, jak w momencie złożenia zamówienia. Służymy poradą oraz pomocą po otrzymaniu zamówionych produktów.

Pamiętaj, że Filtrosfera.pl to świeżość i nowa jakość w branży. Jesteśmy dla Ciebie!