loadingimg

Wczytuję dane...

Dzbanek filtracyjny Filter Logic FJ-601G + 1 wkład filtrujący / OFERTA SPECJALNA

  • Producent: FilterLogic
  • Model: FJ-601G
  • Kod producenta: FJ-601G
  • Waga produktu: 0.8 kg
Produkt niedostępny

czas realizacji BRAK

Cena:  32,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Pliki do pobrania
  • Opinie Klientów

Oryginalny dzbanek filtrujący marki Filter Logic z wyświetlaczem! Cena promocyjna - wyprzedaż produktu.

Od dzisiaj możesz zapomnieć o kupowaniu wody mineralnej oraz źródlanej w sklepie! Dzbanek filtrujący Filter Logic FJ-601, sprawi, że woda z kranu stanie się czysta, zdrowa o wysokiej jakości. Filtr, który montowany jest wewnątrz dzbanka, skutecznie usunie, chlor, kamień oraz nieczystości z sieci wodno-kanalizacyjnej. Przefiltrowana woda dzięki usunięciu wszelkich szkodliwych substancji oraz zmiękczeniu wody uwolni aromat i smak wykonanych napojów takich jak kawa, herbata i inne. Przefiltrowana woda w sprzętach małego AGD wydłuży ich żywotność. Od teraz możesz cieszyć się idealną wodą, najwyższej jakości!

Nowoczesny projekt dzbanka łączy w sobie prostotę oraz funkcjonalność. Wyświetlacz w górnej części, przypomni kiedy należy wymienić filtr, dzięki czemu woda zawsze będzie najwyższej jakości. Już teraz możesz zapomnieć o wodzie butelkowanej, przerzuć się na własną filtracje!

Warto zwrócić uwagę na fakt, że filtry montowane wewnątrz dzbanka są wymieniane co 30 dni lub przefiltrowaniu 150 litrów wody. Do zakupionego dzbanka FLJ-402 otrzymasz 1 wkład filtrujący. Po 30 dniach należy wymienić wkład ponieważ po tym czasie, traci swoje właściwości filtrujące. Specjalnie dla ciebie została przygotowana oferta wkładów filtrujących do dzbanków Filter Logic o wysokiej jakości filtracji. Oryginalne filtry producenta to koszt zaczynający się od niecałych 8PLN. Jest to suma, którą wydasz raz na miesiąc, a twoja woda będzie jeszcze lepszej jakości od tej sprzedawanej w butelkach.

UWAGA!!! Ilość dzbanków w podanej cenie są ograniczone. Promocja zakończy się po wyczerpaniu zapasów.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...