loadingimg

Wczytuję dane...

Zestaw startowy JURA WHITE 60209, 62715, 61848, 63801, 69457

  • Producent: Jura
  • Model: 71311, 62715, 61848, 63801, 69457
  • Kod producenta: 71311, 62715, 61848, 63801, 69457
  • Waga produktu: 1 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 3 dni

Cena:  199,00 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Filtr JURA White 60209

Oryginalny filtr Claris JURA White, dedykowany wyłącznie do ekspresów ciśnieniowych marki Jura. Dzięki stosowaniu filtra Jura White oczyścimy wodę z chloru oraz zapobiegniemy osadzaniu się kamienia. Wymiana na czas pozwoli cieszyć się z aromatycznej i smacznej kawy kiedy tylko będziemy mieli na to ochotę.

Specjalne opracowanie filtrów dla marki JURA, daje przewagę na tle konkurencji w neutralnym odczycie pH wody. Dzięki temu woda ma idealny, delikatny smak, a nasz napój będzie jeszcze bardziej aromatyczny.

Należy pamiętać o regularnej wymianie. Nie zastosowanie się do tych zaleceń może spowodować pojawienie się nieprzyjemnego zapachu wody, nieczystości groźnych dla naszego zdrowia oraz kosztowne naprawy w serwisie producenta.

Filtr montowany w zbiorniku wody – na wcisk.

Tabletki czyszczące do ekspresu Jura 2w1 (6 sztuk) 62715

Utrzymanie czystości ekspresu jest jedną z najważniejszych rzeczy, które składają się na wykonanie pysznych napojów. Klucz do sukcesu to regularne czyszczenie ekspresu z pozostałości po kawie, mleka oraz osadu. Tylko dzięki tej czynności nasz ekspres będzie wydajny, a wykonane napoje będą tak samo wysokiej jakości jak pierwszego dnia ich wykonania.

Tabletki są dwufazowe. Czyszczenie uruchamiamy jednym przyciskiem:

 

Faza I: Czyszczenie: specjalne składniki tabletki oczyszczają wnętrze ekspresu z osadów, tłuszczy oraz pozostałości po kawie. Gorąca woda wypłukuje osad wewnątrz jak i na zewnątrz ekspresu.

 

Faza II: Higiena: czyszczenie w wykonaniu JURA nie kończy się na usunięciu osadu oraz tłuszczy. Drugim etapem jest pokrycie powierzchni ekspresu specjalną powłoką ochronną. Dzięki temu pozostałości po zaparzanej kawie, nie będą tak łatwo przylegać do ścianek urządzenia.

 

Do  czyszczenia ekspresów Jura należy stosować tylko oryginalne tabletki. Są one jedynym, ale także najlepszym rozwiązaniem w automatycznym czyszczeniu ekspresów tej marki.

Tabletki dostępne są także w dużych opakowaniach 25szt.

Pamiętaj, że tabletki czyszczące nie służą do odkamieniania. Aby usunąć kamień oraz wapienny osad, należy użyć tabletek odkamieniających.

Tabletki odkamieniające do ekspresu Jura (9 sztuk) 61848

Tabletki odkamieniające skutecznie usuną osad w postaci kamienia, który pozostał na ściankach w twoim ekspresie. We wszystkich urządzeniach gospodarstwa domowego gdzie używamy wody z kranu, może pojawić się kamień w postaci białego osadu. JURA obmyśliła jego skuteczne usunięcie w postaci pastylek odkamieniających. Produkt może być używany również w innych urządzeniach małego AGD.Dzięki zastosowaniu odkamieniacza JURA, mamy pewność, że wykonane napoje będą wolne od szkodliwego kamienia, a nasz ekspres będzie wydajniejszy.Należy pamiętać, że do ekspresów ciśnieniowych JURA należy stosować wyłącznie ten produkt, a dbanie o urządzenie przyczyni się do jego długiej żywotności i unikniemy kosztownych napraw.Tabletki dostępne są także w większym opakowaniu, po 36szt.Pamiętaj, że tabletki odkamieniające nie mają właściwości czyszczących. Aby ekspres był higienicznie czysty, należy użyć tabletek czyszczących dostępnych w dwóch wariantach 6szt: link 25szt.1 opakowanie = 3 cykle odkamieniania.

Płyn do czyszczenia systemu mleka Jura 63801 (butelka 250 ml)

Ekspresy ciśnieniowe JURA posiadają funkcję wykonania pianki mlecznej. Choć sama funkcja nie jest nowością na rynku to sposób jej wykonania oraz jakość są czymś innowacyjnym. Ekspresy JURA oferują wykonanie takich kaw jak cappuccino, latte macchiato gdzie spienione mleko jest wyróżnikiem napoju. Abyśmy mogli nieustająco rozkoszować się takim wyrobem ekspresu JURA należy regularnie czyścić system mleczny w urządzeniu. Specjalnie do tego został stworzony płyn do czyszczenia dysz autocappuccino.Proces czyszczenia został dopasowany w idealny sposób do automatycznych ekspresów marki JURA. Dzięki niemu ekspres będzie bardziej wydajny oraz wydłuży się jego żywotność. Przepłukanie systemu mlecznego po każdym jego użytkowaniu sprawi, że znikną pozostałości po mleku oraz tłuszczach, a ekspres będzie higienicznie czysty.
Ściereczka z mikrofibry do czyszczenia ekspresów JURA 69457
Ściereczka z najwyższej jakości mikrofibry do czyszczenia ekspresów ciśnieniowych Jura - nie pozostawia zadrapań na powierzchni ekspresu podczas jego czyszczenia. Służy do czyszczenia ekspresu oraz wszelkiego rodzaju sprzętu, małego AGD.