Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl
Pojemnik na fusy kawy Jura 61832 (czarny)
Pojemnik na fusy kawy Jura 61832 (czarny)

Pojemnik na fusy kawy Jura 61832 (czarny)

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Pasuje do wybranych ekspresów: Jura
Kolor: czarny
Materiał wykonania: tworzywo sztuczne
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Pojemnik na fusy kawy Jura 61832 (czarny)

Pojemnik na fusy – gdzie jest?

Każdy ekspres automatyczny to zbiór wielu elementów, które sprawiają, że urządzenie działa poprawnie. Chociaż większość z nich ukryta jest wewnątrz, to istnieją również części ruchome, takie jak tacka ociekowa z jej wyposażeniem. To właśnie w wysuwanej tacce znajduje się pojemnik na fusy oraz kratka, niezbędne podczas przygotowywania kawy. Jeżeli, któryś z tych elementów uległ uszkodzeniu – *niezwłocznie wymień go na nowy.* Tu znajdziesz pojemnik na fusy Jura 61832.

Uszkodzony pojemnik na fusy – jak to naprawić?

Pojemnik na fusy jest często wyjmowany z tacki w celu jego opróżnienia lub umycia. O ile w środku urządzenia jest on raczej bezpieczny i przystosowany do wysokich temperatur, to poza ekspresem może ulec uszkodzeniu, np. jeśli wypadnie nam z rąk i pęknie. Problemem często jest też zbierająca się woda w pojemniku na fusy, co w wielu przypadkach może być spowodowane jego zepsuciem. Należy wtedy wymienić zbiornik na nowy, ponieważ próby naprawienia *mogą skutkować dalszym uszkadzaniem ekspresu lub utratą gwarancji.*

Pojemnik na fusy 61832 kompatybilny z ekspresami Jura Impressa

Ten pojemnik na fusy pasuje do wybranych ekspresów *Jura z serii Impressa, takich jak:* Impressa C5, Impressa C50, Impressa C55, Impressa C60, Impressa C65, Impressa C70, Impressa C75, Impressa C9, Impressa C90, Impressa E10, Impressa E20, Impressa E25, Impressa E30, Impressa E40, Impressa E45, Impressa E5, Impressa E50, Impressa E55, Impressa E60, Impressa E65, Impressa E70,Impressa E74, Impressa E75, Impressa E80, Impressa E85, Impressa F5,Impressa F50,Impressa F50 Classic, Impressa F55 Classic, Impressa F70, Impressa F9, Impressa F90, Impressa XF50, Impressa XF70.

Łatwa i szybka wymiana

Pojemnik na fusy do ekspresów Jura charakteryzuje się niezwykle łatwą wymianą. Wystarczy wysunąć tackę, wyjąć poprzedni, uszkodzony pojemnik i zastąpić go nowym. Następnie należy wsunąć tackę i czekać na komunikaty pojawiające się na ekspresie. Urządzenie powinno być gotowe do pracy. Przed włożeniem nowego pojemnika warto go *umyć i osuszyć.*

Jura – najwyższa jakość

Urządzenia tego producenta słyną ze swojej jakości oraz trwałości. Jura to firma, która istnieje na rynku od kilku dziesięcioleci i spełnia wymagania nawet najbardziej surowych użytkowników. Prosty, ale elegancki design i wspaniała kawa to znaki rozpoznawcze tej marki. Warto pamiętać o stosowaniu *oryginalnych produktów Jura* zarówno do konserwacji swojego ekspresu, jak i podczas wymiany podzespołów.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media