Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Pojemnik próżniowy na kawę mieloną DeLonghi DLSC305 5517710811

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: DeLonghi
Rodzaj produktu: pojemnik próżniowy do kawy
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Pojemnik próżniowy na kawę mieloną DeLonghi DLSC305 5517710811

Bezpieczne przechowywanie kawy

Ziarna kawy, niezależnie od tego, czy są zmielone, czy nie, powinny być odpowiednio przechowywane. Dzięki temu zatrzymają swoje właściwości i dopiero po przygotowaniu w filiżance uwolnią pełnię smaku i aromatu. Szukasz dobrego zbiornika do przechowywania kawy? Sięgnij po *pojemnik DeLonghi DLSC305 5517710811.*

Wygodne rozwiązanie do kuchni i biura

Pojemnik jest kompatybilny z młynkiem DeLonghi Dedica, jednak bez problemu *możesz go również używać osobno.* Został on wykonany z wysokiej jakości materiałów – stali nierdzewnej i tworzyw sztucznych. Przezroczysty zbiornik pozwala łatwo sprawdzić ilość kawy w środku. Dodatkowo na jego ściance znajduje się oznaczenie z maksymalnym poziomem zapełnienia. Do opakowania dołączono *wygodne naklejki z nazwami kaw* do szybkiego etykietowania.

Pojemnik na kawę DeLonghi

Oferowany pojemnik został stworzony z myślą o kawie mielonej. Szczelne i hermetyczne zamknięcie sprawia, że produkt *zachowuje świeżość dużo dłużej.* Do środka nie dostaje wilgoć, która przyspieszyłaby psucie. Po otwarciu pojemnika możesz cieszyć się wciąż wyczuwalnym, intensywnym aromatem. Co ważne, zbiornik DeLonghi pozwala Ci oszczędzać, ponieważ wyrzucasz mniej i możesz przechowywać dłużej.

DeLonghi – zaufaj specjalistom od kawy

Firma DeLonghi zajmuje się produkcją ekspresów do kawy, części wymiennych oraz wielu akcesoriów przydających się nie tylko kawoszom. W ofercie znajdziemy środki do konserwacji sprzętu, kubki, szklanki, filiżanki, narzędzia do przygotowywania kawy oraz wiele, wiele innych. Wszystkie te rzeczy tworzone są *pod okiem specjalistów,* którzy dbają o wszystkie etapy produkcji.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media