Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Pokrywa pojemnika na kawę Jura 67778

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Producent: Jura
Rodzaj produktu: pokrywa pojemnika na kawę
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Pokrywa pojemnika na kawę Jura 67778

Pokrywka pojemnika na kawę Jura

Aby ekspres był w pełni funkcjonalny, wszystkie jego elementy muszą być sprawne. Wyłącznie wtedy możesz uzyskać napój o nieskazitelnym smaku. Ważną częścią urządzenia jest pokrywka do pojemnika na ziarna. Komponent sprawia, że kawa jest szczelnie zamknięta w zbiorniku. Dzięki temu *nie dostają się do niej zanieczyszczenia z zewnątrz, a aromat ziaren nie ulatnia się.* Jeśli pokrywa w Twoim ekspresie uległa uszkodzeniu, sięgnij po nowy, oryginalny element Jura 67778!

Pokrywa pojemnika na kawę do Jura Ena 3, 5, 7, 9

Przedstawiona pokrywa pojemnika na kawę pasuje do wybranych modeli ekspresów *Jura z linii Capresso ENA,* w tym: * ENA 3, * ENA 5, * ENA 7, * ENA 9. Numery kompatybilnych artykułów to: 13466, 13382, 13500, 13572.

Oszczędność pieniędzy

Obecnie dostępność części wymiennych ekspresów Jura jest bardzo duża. Dzięki temu użytkownicy mogą nabyć je i samodzielnie przeprowadzić naprawę. Pozwala to na *znaczną oszczędność czasu, a także pieniędzy.* Możliwość wymiany elementów w warunkach domowych oznacza, że kosztowna naprawa w serwisie nie jest konieczna.

Oryginalna pokrywka Jura

Jura jest jednym z bardziej znanych producentów akcesoriów i ekspresów do kawy na świecie. Produkty marki są chętnie wybierane przez użytkowników, ponieważ charakteryzują się *wysoką jakością wykonania* i niezawodnością. Wybierz oryginalną pokrywkę pojemnika na kawę Jura, by mieć pewność kompatybilności z urządzeniem i doskonałej trwałości!

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media