Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Sukcesy

Indywidualne podejście do każdego klienta, ciągłe podnoszenie standardów obsługi, obserwacja potrzeb konsumentów i dostosowywanie się do nich, wieloletnie doświadczenie, nieustanny rozwój oraz najwyższej jakości produkty – to właśnie filtrosfera.pl!
Nasze działania są zauważane i doceniane nie tylko przez setki tysięcy klientów, którzy nas wybierają i do nas wracają. Dowodem sukcesu firmy jest również pojawianie się w wielu prestiżowych rankingach, które tworzone są przez specjalistów oraz autorytety w dziedzinie handlu i obsługi klienta.
Właścicielem sklepu filtrosfera.pl jest firma Pozzani Polska Sp. z o.o., która w 2020 roku po raz kolejny znalazła się na liście najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw prowadzących handel w Internecie. 18. pozycja w rankingu e-Gazele Biznesu jest bardzo dużym wyróżnieniem. Ponadto, biorąc pod uwagę jedynie firmy z województwa kujawsko-pomorskiego, uplasowaliśmy się na 2. miejscu! Pozzani Polska znalazła się również w drugiej wersji tego rankingu – Gazele Biznesu, który jest najstarszym i najbardziej obiektywnym zestawieniem małych i średnich firm, biorącym pod uwagę zróżnicowane kryteria oceny.
Innym sukcesem firmy jest jej pojawienie się w prestiżowym rankingu Diamenty Forbesa. Ten spis prezentuje przedsiębiorstwa, które najszybciej zwiększają swoją wartość. Surowe i ściśle określone założenia oceny sprawiają, że wyróżnienie staje się jeszcze cenniejsze i bardziej nas cieszy.
To jednak nie koniec! Nasze plany na najbliższe lata nie zakładają osiadania na laurach. Każdego dnia się rozwijamy, wprowadzamy do sklepu nowe produkty i wyznaczamy coraz wyższe standardy. Wybór sprawdzonej i docenionej firmy to gwarancja bezpiecznych i satysfakcjonujących zakupów!

Social media