loadingimg

Wczytuję dane...

Dysk czyszczący Tassimo Bosch T-disk ORANGE + Tabletki odkamieniające Tassimo Bosch 311530 TCZ6004

  • Producent: Tassimo
  • Model: 576837, 311530, 310967, TCZ6004
  • Kod producenta: 576837, 311530
  • Waga produktu: 0.40 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 3 dni

Cena:  53,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Dysk czyszczący Tassimo Bosch T-disk ORANGE (Pomarańczowy) 576837

Dysk czyszczący może zostać dostarczony w starym opakowaniu, które jest widoczne w galerii produktu. Jest to ten sam oryginalny produkt.

Oryginalna kapsułka służąca do czyszczenia ekspresów Bosch z serii Tassimo. Zupełnie nowy system przygotowywania napoju. Kawa, herbata czy też czekolada w filiżance, jeszcze nigdy wcześniej nie smakowała w taki sposób! Dzięki technologii czytania kodów kreskowych Tassimo odpowiedzialnych za pozyskanie odpowiednich informacji, napoje będą idealne: czas parzenia, ilość wody oraz temperatura. Dzięki stosowaniu produktu, nasz ekspres będzie czysty oraz wydajny.

Proces czyszczenia nie był jeszcze tak prosty. Wystarczy włożyć kapsułkę czyszczącą i uruchomić proces jednym przyciskiem. Po zakończeniu wystarczy przetrzeć ekspres oraz czytnik kodów.

Należy pamiętać o cyklicznym czyszczeniu ekspresu. Dzięki temu nasz ekspres będzie tak samo wydajny przez cały czas oraz nie narazimy się na kosztowne naprawy w serwisie producenta.

Numer oryginalny produktu 00576837

Uwaga! Produkt stosuje się wyłącznie w ekspresach Serii 5: TAS55XX, oraz w części ekspresów Serii 4: TAS43XX, TAS450X, TAS47XX. W innych ekspresach serii Tassimo stosuje się żółtą kapsułkę nr kat: 621101, którą można również znaleźć w naszej ofercie.

Tabletki do odkamieniania Tassimo Bosch 311530

Oryginalny produkt Bosch, dedykowany do nowych ekspresów z serii Tassimo. Zupełnie nowy system przygotowywania napoju. Kawa, herbata czy też czekolada w filiżance, jeszcze nigdy wcześniej nie smakowały w taki sposób! Dzięki technologii czytania kodów kreskowych Tassimo odpowiedzialnych za pozyskanie odpowiednich informacji, napoje będą idealne: czas parzenia, ilość wody oraz temperatura.

Abyśmy mogli rozkoszować się każdą kroplą naszego napoju musimy zadbać o nasz ekspres. Podczas każdego użytkowania, w naszym urządzeniu może odkładać się kamień oraz biały osad. Początkowo są to niewielkie ilości ale po dłuższym czasie konieczne jest zastosowanie odkamieniacza. Do tego procesu, specjalnie zaprojektowano odkamieniacz Tassimo Bosch. Pakowany po 4 tabletki, odpowiada dwóm pełnym cyklom odkamieniania.

Dzięki zastosowaniu produktu, nasz ekspres będzie higienicznie czysty oraz wydajny jak w dniu pierwszego zaparzenia, aromatycznej kawy.

Należy pamiętać, że odkamieniacz Tassimo Bosch jest produktem niezbędnym do odkamieniania ekspresu. W przypadku niezastosowania odkamieniacza, możemy narazić się na niesmak wykonanych napojów ale także na kosztowne naprawy w serwisie producenta.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...