Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Tabletki odkamieniające Bosch Siemens 311864 (6szt.)

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Rodzaj: tabletki
Liczba tabletek: 6 szt.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Tabletki odkamieniające Bosch Siemens 311864 (6szt.)

Tabletki do odkamieniania ekspresu – lepsza kawa i sprawniejsze urządzenie

Nie ulega wątpliwości, że regularne odkamienianie ekspresu do kawy to jeden z najważniejszych elementów jego konserwacji. Usuwanie wapiennych osadów jest istotne, ponieważ ich nadmiar może nie tylko negatywnie wpłynąć na smak Twojej kawy, lecz także odpowiadać za awaryjność urządzenia. *By pozbyć się osadu wapiennego,* warto użyć tabletek odkamieniających. Dzięki nim Twój ekspres będzie zawsze sprawny, a kawa smaczna.

Łatwe odkamienianie z tabletkami

Odkamienianie z pomocą profesjonalnych tabletek jest *bardzo proste.* Jeśli posiadasz ekspres automatyczny, musisz jedynie rozpuścić tabletkę zgodnie z instrukcją, a następnie wlać roztwór do pojemnika na wodę. Przez kolejne kroki przeprowadzi Cię Twój ekspres, jeżeli posiada automatyczny program pozbywania się osadu wapiennego. Tabletki do odkamieniania ekspresu Siemens (6 sztuk) zawarte w opakowaniu wystarczą Ci na aż *3 cykle.*

Kompatybilne z wieloma sprzętami

Oferowane tabletki Bosch 311864 są produktem *oryginalnym dla sprzętu Siemens, Bosch, Neff i Gaggenau.* Wybierając kompatybilne z nim środki do konserwacji, możesz też być pewny jego wysokiej jakości. Tabletki mogą być stosowane m.in. w wielu ekspresach ciśnieniowych czy czajnikach elektrycznych z wyjątkiem tych, posiadających powierzchnie stalowe i emaliowane nieodporne na działanie kwasów. Zadbaj o higienę swoich sprzętów już dziś! *UWAGA!* Tabletki do odkamieniania ekspresu mogą dotrzeć do Ciebie w inaczej wyglądającym pudełku o innym kodzie (TZ80002, TCZ8002). Jest to jednak ten sam produkt. Zmiana opakowania nie wpływa na właściwości i zastosowanie artykułu.

Opinie o produkcie (1)

Sylwia23.01.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Polecam !

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media