loadingimg

Wczytuję dane...
Dostawa

darmowa dostawa

Bestsellery
Filtr DeLonghi SER3017 DLS C002 ORYGINALNY
Cena:34,90 PLN
Cena rynkowa: 49.90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
Producenci
Wyświetl produkty wybranego producenta:

Wkłady i filtry do wody: Brita, Dafi, Aquaphor


Niezależnie od tego, jakie urządzenie posiadają Państwo do oczyszczania wody, w tej kategorii oferujemy szeroki wybór wkładów do dzbanków filtrujących. Filtr do wody Brita, Dafi czy Aquaphor zostały stworzone z myślą o osobach, które chcą polepszyć jakość wody kranowej i sprawić, że stanie się ona idealna do picia oraz gotowania. Filtr do dzbanka może nie tylko skutecznie usuwać metale ciężkie, ale także wzbogacać wodę w cenne dla zdrowia substancje, takie jak np. jony magnezu.


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy filtr do wody jest inny, dlatego zgromadziliśmy różne modele produktów, takich producentów, jak Dafi, Aquaphor oraz Brita. Każdy oferowany filtr do wody jest kompatybilny z dzbankami różnych marek, w których stosuje się między innymi takie technologie, jak Aquaphor Standard, Brita Maxtra oraz Dafi Unimax.


Wymienne, łatwe w obsłudze filtry do dzbanków


Dzbankowe filtry do wody stanowią idealne rozwiązanie dla wszystkich dbających o zdrowie swoje i swojej rodziny. Właściwie dobrany filtr do dzbanka Brita Maxtra czy Dafi Unimax, pozwala skutecznie usunąć chlor, kamień i różnego rodzaju nieczystości z sieci wodociągowej, poprawiając walory smakowe i zapachowe wody. Poza pojedynczymi filtrami do wody w asortymencie posiadamy bogaty wybór zestawów z wymiennymi filtrami do dzbanka, które dzięki starannie opracowanej technologii sprawiają, że woda nie tylko lepiej smakuje, ale jest też zdrowsza. Przeznaczony do dzbanków filtr Brita Maxtra, Aquaphor, Dafi Unimax i inne modele najlepiej wymieniać co miesiąc bądź po przefiltrowaniu 150 litrów wody.

  • Sortuj według:
  • Wyświetl poproduktów
Wyświetlono produktów na stronie: 48 / 121