Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Wskaźnik filtra Brita Memo 204 501

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Wskaźnik zużycia filtra: elektroniczny
Możliwość mycia w zmywarce: nie
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Wskaźnik filtra Brita Memo 204 501

Jak nie zapomnieć o wymianie filtra?

Filtrujesz wodę w dzbanku? Zatem pewnie wiesz, jak ważna jest regularna wymiana filtrów. Tylko to pozwala utrzymać stały poziom jakości oczyszczania. Niestety w natłoku codziennych obowiązków czasem trudno pamiętać o montażu nowego wkładu. Niezastąpiony staje się wtedy *wskaźnik wymiany filtra.* Jest to np. *Brita Memo 204 501,* który pasuje do dzbanków filtrujących tej firmy. Dzięki niemu nie zapomnisz o zmianie wkładu.

Elektroniczny wskaźnik Brita Memo

Wskaźnik Brita Memo *montowany jest w pokrywie dzbanka.* Na małym ekranie wyświetlany jest poziom zużycia filtra. Urządzenie zaprogramowane jest na *odmierzanie 60 dni.* Zatem, jeśli nasz filtr działa przez 30 dni, to należy go wymienić, kiedy wskaźnik pokaże 50%. Wyświetlacz jest czytelny. Po jego włączeniu przyciskiem „START” zapełniają się wszystkie cztery pola. Następnie w miarę upływu czasu po kolei gasną, co oznacza, że filtr się zużywa.

Do jakich produktów Brita pasuje wskaźnik wymiany Brita Memo?

* dzbanek Brita Marella Cool i XL, * dzbanek Brita Aluna Cool i XL, * karafka filtrująca Brita, * dystrybutor Brita Flow. Brita Memo można zastosować także w innych dzbankach, *jeśli otwór montażowy* jest identyczny z tym w dzbankach Brita. Warto pamiętać, że do dzbanka Brita Elemaris pasuje wskaźnik Brita Meter.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media