Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Wycior Urnex Froth do dysz spieniających

5 / 5
Ogólna ocena produktu
Długość elementu czyszczącego: 6 cm
Średnica elementu czyszczącego: 0,7 cm
Długość całkowita szczotki: 25,5 cm
Kolor: czarny
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Wycior Urnex Froth do dysz spieniających

Wycior do czyszczenia rurki spieniacza

Wyłącznie higienicznie czysty ekspres umożliwia *przygotowanie bezpiecznej do spożycia kawy* o nieskazitelnym smaku i aromacie. Zwykłe narzędzia czyszczące mogą nie być w stanie dotrzeć do poszczególnych, niewielkich przestrzeni. W związku z tym warto mieć pod ręką specjalny wycior Urnex Froth skonstruowany w sposób, który umożliwia usunięcie wszystkich zabrudzeń!

Wycior do czyszczenia ekspresu Urnex

Wycior Urnex Froth do czyszczenia dysz spieniających został wyposażony w wygodny, długi uchwyt. Jest zakończony syntetycznymi włoskami. Ich elastyczna budowa pozwala *dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych przestrzeni ekspresu automatycznego lub kolbowego.* Produkt sprawdzi się nie tylko do węża i spieniacza mleka, ale także do różnego rodzaju zaworów, przewodów wody, nalewaków barmańskich itd.

Wycior do dysz spieniających – wymiary

*Parametry* przedstawionego wyciora Urnex Froth do czyszczenia dysz spieniających to: * Długość elementu czyszczącego: 6 cm * Średnica elementu czyszczącego: ok. 0,7 cm * Długość całkowita szczotki: ok. 25,5 cm * Kolor: czarny

Oryginalny wycior do ekspresu Urnex

Urnex to jeden z najpopularniejszych producentów środków czyszczących i akcesoriów do ekspresów oraz elementów pomocniczych do parzenia kawy. Produkty tej marki są *wykorzystywane przez najlepszych baristów na świecie,* co świadczy o ich wysokiej jakości i skuteczności. Wybierz oryginalny wycior Urnex, by mieć pewność idealnej czystości dyszy spieniającej w Twoim urządzeniu!

Opinie o produkcie (1)

Klaudia05.01.2022
Ocena produktu: 5
Dodatkowy komentarz:

Wszystko zgodne z opisem.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:Dostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media