loadingimg

Wczytuję dane...

Filtr Nivona NIRF700 + odkamieniaNIRK703cz + tabletki czyszczące NIRT701 + płyn NIRK705

  • Producent: Nivona
  • Model: NIRF700, 390700100, NIRK703, 390700300, NIRF701, 390701200, NIRK705
  • Waga produktu: 2.2 kg
Produkt dostępny!

czas realizacji 3 dni

Cena:  159,00 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Filtr do ekspresu Nivona Claris NIRF700 ORYGINAŁ

Oryginalny filtr Claris dedykowany do ekspresów marki Nivona. Dzięki stosowaniu filtrów oraz regularnej wymianie masz pewność wykonania świeżych, aromatycznych napojów. Woda będzie najlepszej jakości o delikatnym smaku. Pamiętaj, że jeśli zapomnisz o cyklicznej wymianie wkładu filtrującego, możesz narazić się na nieprzyjemny zapach wody oraz pojawienie się substancji szkodliwych dla zdrowia np. szybsze osadzanie się kamienia wewnątrz urządzenia. Kolejną przyczyną braku wymiany filtrów może być kosztowny serwis urządzenia.

Tylko dzięki regularnej wymianie filtrów oraz czyszczeniu, ekspres ciśnieniowy przygotuje najlepsze napoje oraz będzie wydajniejszy oraz czysty.

Filtr pasuje do wszystkich ekspresów marki Nivona.

Odkamieniacz do ekspresów ciśnieniowych Nivona 500ml NIRK703

Środek służący do odkamieniania ekspresu ciśnieniowego, dedykowany dla urządzeń marki Nivona. Dzięki cyklicznemu odkamienianiu ekspres będzie wydajniejszy oraz nieskazitelnie czysty wewnątrz. Stosowanie tego produktu jest bardzo ważne dla jakości przygotowanych napojów, ale również dla naszego zdrowia. Odkładający się kamień w ekspresie może trafić do filiżanki naszej kawy co może nieść za sobą zdrowotne konsekwencje. Przygotowana kawa będzie smakowała tak samo dobrze jak w pierwszym dniu użytkowania.

Regularne  stosowanie preparatu wydłuży żywotność ekspresu Nivona. Dzięki temu nasz ekspres nie ulegnie awarii i unikniemy kosztownych napraw.

Tabletki czyszczące do ekspresu NIVONA NIRT701

Tabletki czyszczące, dedykowane do ekspresów ciśnieniowych Nivona. Produkt niezbędny do rozpuszczenia oraz usunięcia osadów, tłuszczy oraz innych pozostałości po zaparzaniu kawy. Dzięki regularnemu stosowaniu ekspres będzie wydajniejszy, a smak wykonanych napojów idealny.

Należy pamiętać o regularnym czyszczeniu ekspresu. Niestosowanie się do zaleceń może być skutkiem szybszego uszkodzenia się urządzenia co narazi nas na kosztowne naprawy.

Tabletki czyszczące nie odkamieniają ekspresu. Aby usunąć kamień oraz wapienny osad należy użyć tabletek odkamieniających.

Płyn do czyszczenia obwodów mleka Nivona NIRK705

Produkt oryginalny marki Nivona. Płyn do czyszczenia systemu spieniania mleka. Skutecznie usunie pozostałości po mleku. Zaleca się regularne stosowanie preparatu - dzięki temu właściwości smakowe przyrządzanej kawy nie zmienią się oraz nie narazimy się na kosztowne naprawy w autoryzowanym serwisie.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...