loadingimg

Wczytuję dane...

Filtr do ekspresu Filter Logic CFL-802B Jura Blue + tabletki czyszczące 6szt. 62715 + tabletki odkamieniające 3x3 61848

 • Producent: FilterLogic
 • Model: CFL-802B, CFL802B, CFL-802, CFL802, CFL-802B, CFL802B, Jura Blue, 71311, 71312, 62715, 61848
 • Kod producenta: CFL-802B / 62715 / 61848
 • Waga produktu: 0.6 kg
Produkt niedostępny

czas realizacji BRAK

Cena:  119,90 PLN
Wysyłka od: 8.90 PLN
 • Opis produktu
 • Dane techniczne
 • Opinie Klientów

Zestaw czyszczący dedykowany ekspresom Jura ENA. Zestaw zawiera 1szt. filtra Jura Filter Logic CFL-802B Jura Blue, opakowanie tabletek czyszczących 6szt. 62715 i opakowanie tabletek odkamieniających 3x3 szt. 61848.

-

FILTR FILTER LOGIC CFL-802B JURA BLUE:

-

Wkład filtrujący Filter Logic CFL-802B dedykowany do ekspresów cisnieniowych JURA typu ENA, produkowamy przez uznanego rpducenta filtrów do wody, firmę Pozzani Pure Water. Model CFL802 jest kompatybilny z filtrami typu Jura Claris Blue 71311 / 71312. Usuwa z wody zanieczyszczenia i zapobiega osadzaniu się kamienia na wewnętrznych elementach ekspresu, zwiększając jego żywotność i poprawiając smak kawy.

-

Filtr Filter Logic CFL802B został opracowany specjalnie dla ekspresów Jura, których mocowanie filtra jest koloru niebieskiego, a gniazdo mocujące w zbiorniku ma kształt sześciokąta. Filtr pasuje do poniższych modeli / serii ekspresów ciśnieniowych:

-

ENA Micro-line: MICRO 1, MICRO 5, MICRO 9
ENA-line: ENA 3, ENA 5, ENA 7, ENA 9
C-line: C5 - 2 generacja, C9 - 2 generacja, C50, C55, C90
F-line: F50 - 2 generacja, F50 Classic, F7
J-line: J7, J9.1, J9.2, J9.3, J9.4
Z-line: Z7, Z9
Giga-line: GIGA 5

IMPRESSA Claris Blue (mocowanie w zbiorniku w kolorze niebieskim).

-

UWAGA! Sprawdź mocowanie filtrów w swoim ekspresie. Jeśli jest niebieskie lub w kształcie sześciokąta oznacza to, że filtr pasuje do twojego urządzenia. Jeśli jest białe lub bez koloru kup filtr Filter Logic CFL-801B Jura White.

-

Zastosowanie filtra Filter Logic CFL-802 to pewność filtracji na najwyższym poziomie. Zastosowanie sprzedawanego wkładu filtrującego gwarantuje świeżą wodę o delikatnym smaku. Skutecznie neutralizuje smak oraz zapach chloru, a także kamień i inne substancje występujące w wodzie z kranu.

-

Wkład należy wymieniać co 2 miesiące lub 50 litrów przefiltrowanej wody. Pamiętaj o tym, ponieważ regularna wymiana na czas pozwoli utrzymać wysoką jakość wykonywanych kaw oraz uniknięcie kosztownych napraw w serwisie producenta.

-

Sprawdź naszą pełną ofertę na filtry Filter Logic. Masz wątpliwości czy dany filtr będzie pasował do twojego urządzenia? Skontaktuj się z nami. Nasi eksperci pomogą w odpowiednim wyborze.

-

TABLETKI CZYSZCZĄCE DO EKSPRESÓW JURA 6SZT. 62715

-

Utrzymanie czystości ekspresu jest jedną z najważniejszych rzeczy, które składają się na wykonanie pysznych napojów. Klucz do sukcesu to regularne czyszczenie ekspresu z pozostałości po kawie, mleka oraz osadu. Tylko dzięki tej czynności nasz ekspres będzie wydajny, a wykonane napoje będą równie wysokiej jakości jak pierwszego dnia działania ekspresu.

-

Tabletki są dwufazowe. Czyszczenie uruchamiamy jednym przyciskiem:

-

Faza I: Czyszczenie: specjalne składniki tabletki oczyszczają wnętrze ekspresu z osadów, tłuszczy oraz pozostałości po kawie. Gorąca woda wypłukuje osad wewnątrz jak i na zewnątrz ekspresu.

-

Faza II: Higiena: czyszczenie w wykonaniu JURA nie kończy się na usunięciu osadu oraz tłuszczy. Drugim etapem jest pokrycie powierzchni ekspresu specjalną powłoką ochronną. Dzięki temu pozostałości po zaparzanej kawie, nie będą tak łatwo przylegać do ścianek urządzenia.

-

Do  czyszczenia ekspresów Jura należy stosować tylko oryginalne tabletki. Są one jedynym, ale także najlepszym rozwiązaniem w automatycznym czyszczeniu ekspresów tej marki. Tabletki dostępne są także w dużych opakowaniach 25szt. Pamiętaj, że tabletki czyszczące nie służą do odkamieniania. Aby usunąć kamień oraz wapienny osad, należy użyć tabletek odkamieniających.

-

TABLETKI ODKAMIENIAJĄCE DO EKSPRESÓW JURA 3X3 SZT. 61848

-

Tabletki odkamieniające skutecznie usuną osad w postaci kamienia, który pozostał na wewnętrznych elementach ekspresu. We wszystkich urządzeniach gospodarstwa domowego, gdzie używamy wody z kranu, może pojawić się kamień w postaci białego osadu. JURA obmyśliła jego skuteczne usunięcie w postaci pastylek odkamieniających. Produkt może być używany również w innych urządzeniach małego AGD.

-

Dzięki zastosowaniu odkamieniacza JURA mamy pewność, że wykonane napoje będą wolne od szkodliwego kamienia, a nasz ekspres będzie bardziej wydajny. Należy pamiętać, że do ekspresów ciśnieniowych JURA należy stosować wyłącznie ten produkt, a dbanie o urządzenie przyczyni się do jego długiej żywotności i pozwoli uniknąć kosztownych napraw.

-

Tabletki dostępne są także w większym opakowaniu, pakowane po 36szt.

-

Pamiętaj, że tabletki odkamieniające nie mają właściwości czyszczących. Aby ekspres był odpowiednio wyczyszczony, należy użyć tabletek czyszczących. 1 opakowanie = 3 cykle odkamieniania.

  • Ilość cykli / czyszczeń: 
  • 6 cykli / 3 cykle
  • Zawartość opakowania: 
  • 6 tabletek czyszczących / 9 odkamieniających
  • Certyfikaty: 
  • PZH
  • Inne: 
  • BPA Free
  • Typ filtra: 
  • Wciskany
  • Żywotność: 
  • 2 miesiące lub 50 litrów
Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...