Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Podkategoria

  Flaga

  Producent

  Długość węża

  AquaStop

  Rodzaj produktu

  Wąż do pralki

  Wąż do pralki(Liczba produktów: 4)

  Dostępne w naszym sklepie węże dopływowe do pralek są wyposażone w system AquaStop i HydroSecurity. Dzięki temu, w przypadku uszkodzenia, zawór automatycznie zablokuje wodę i zapobiegnie jej wyciekowi. Pozwoli to uniknąć kosztownego w skutkach zalania naszego mieszkania lub mieszkających niżej sąsiadów. Węże mogą być stosowane zarówno do pralek, jak i zmywarek. Są wykonane z bardzo dobrej jakości tworzyw sztucznych i są szczelne. Dwie końcówki, prosta i gięta, pozwolą na łatwy montaż, a uniwersalna średnica 3/4” daje pewność dostosowania. W sprzedaży posiadamy oryginalne węże firmy Whirlpool, które są gwarancją wspaniałej jakości. Różne długości pomogą Ci wybrać tę najbardziej odpowiednią do Twojej łazienki lub kuchni i bez problemu podłączyć sprzęt do zaworu. Duży zakres odporności na temperatury od 25˚C do 90˚C pozwoli bez obaw korzystać ze wszystkich dostępnych programów czyszczenia.

  Dbaj o swoją pralkę!

  Pralka jest sprzętem AGD, którego używamy bardzo często. W zależności od potrzeb, liczby domowników, stylu życia itp. może być włączana nawet codziennie. Ciężko nam wyobrazić sobie życie bez niej, ponieważ samodzielnie trudno byłoby nam wykonać czynność domową, jaką jest pranie ubrań. Z pewnością nie udałoby się osiągnąć tak doskonałego efektu jak z pomocą tego urządzenia. Ważne jest zatem odpowiednie i regularne dbanie o pralkę. Należy pamiętać o jej czyszczeniu, odkamienianiu, używaniu wysokiej jakości detergentów i akcesoriów.

  Jaki wąż do pralki wybrać?

  Jednym z niezbędnych elementów wyposażenia pralki jest wąż doprowadzający wodę. Powinien on być produktem wysokiej jakości, ponieważ jego uszkodzenie może spowodować duże straty. Zazwyczaj węże wykonane są z giętkich tworzyw sztucznych, które są odporne na działanie wysokich temperatur. Jest to bardzo ważne, ponieważ w zależności od wybranego programu piorącego odprowadzana woda może mieć temperaturę nawet ponad 90° C. W związku z tym istotna jest wytrzymałość węża.

  Kolejnym czynnikiem, na który warto zwrócić uwagę podczas wyboru węża do pralki jest jego długość. Wszystko zależy od tego w jakiej odległości od pralki znajduje się podłączenie do wodociągów. Jeśli jest blisko, należy wybrać krótki wąż, który zapewni wygodę i nie będzie niepotrzebnie zajmował miejsca lub plątał się z tyłu urządzenia. Natomiast, jeśli chcemy umieścić pralkę w pewnej odległości od podłączenia wąż o długości 2,5 metra dostępny w naszym sklepie będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki temu łatwo przestawisz urządzenie bez konieczności zmieniania kanalizacji, kucia w ścianach i niszczenia łazienki.

  Najczęściej węże przyłączeniowe są uniwersalne. Wielkość gwintu wynosi ¾”, co jest standardowym wymiarem pasującym do urządzeń dostępnych w naszym kraju. Montaż jest prosty, a podłączenie trwa chwilę. W ofercie naszego sklepu znajdziesz węże firmy Whirlpool. Są one rekomendowane przez największych producentów AGD na rynku.

  AquaStop – chroń swoją łazienkę

  Węże do pralek Whirlpool są wyposażone w system AquaStop, który zapobiega wyciekom i zalaniu łazienki. Innowacyjny mechanizm jest wyposażony w specjalny czujnik, który po wykryciu przecieku wody automatycznie blokuje zawór. To wspaniałe rozwiązanie, które pozwoli bez obaw wyjść z domu, kiedy urządzenie pracuje. To również oszczędność, ponieważ nie zniszczymy mieszkania, narażając się przy tym na ogromne koszty lub nie zalejemy sąsiadów mieszkających niżej. Zakup węża dobrej jakości węża nie jest dużym wydatkiem, a dodatkowo możemy potraktować go jako inwestycję w naszą przyszłość i bezpieczeństwo.

  Ponadto jest on również kompatybilny ze zmywarką. Dzięki temu możemy zabezpieczyć oba sprzęty AGD, które najbardziej narażają nasze wnętrza na niepotrzebne koszty remontów lub osuszania.

  Social media