Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj

Infolinia: +48 56 649 43 25

pn. - pt. 8:00 - 16:00

Szeroki wybór, najlepsza jakość, szybka wysyłka – Filtrosfera.pl

Poznajmy się!

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Właścicielem sklepu filtrosfera.pl jest firma Pozzani Polska. Jako dystrybutor filtrów wody do użytku domowego od 6 lat dostarczamy największą liczbę produktów w Polsce i w Europie. W 2016 roku postanowiliśmy otworzyć przyjazny klientom sklep internetowy.

Czego możesz od nas oczekiwać?

Dział marketingu i e-commerce

Szybko reagujemy na potrzeby rynku i budujemy relację z Klientem

Naszym celem jest nieustanny rozwój!

Filtrosfera.pl to miejsce, które pomoże Ci zadbać o domowy sprzęt

Okazało się, że zapotrzebowanie na profesjonalną platformę z filtrami do małego AGD, ekspresów ciśnieniowych, lodówek i innych akcesoriów jest duże. Szybko doceniliście ofertę filtrosfera.pl, a nasz pierwotnie niewielki zespół z czasem poszerzył się kilkukrotnie. Kolejne ambitne i zaangażowane osoby dbają o rozwój sklepu, czuwają nad sprawną realizacją Waszych zamówień i służą pomocą na każdym etapie tego procesu.

Doskonale znamy i podzielamy Twoje potrzeby

Wielu z nas nie może obyć się bez porannego cappuccino z ekspresu. Chętnie korzystamy z dzbanków do wody. Inni nie mogą sobie wyobrazić wyjścia z domu bez praktycznej butelki z filtrem, nie mówiąc o przebiegnięciu półmaratonu, a zdarzają się wśród nas i tacy. Niektórzy członkowie zespołu są szczególnie przywiązani do idei zero waste i doskonale rozumieją, jak ważna jest redukcja plastiku, w której pomagają nasze produkty. Dlatego też jest nam bliżej do Waszych potrze

Dział handlowy

Stale nawiązujemy kontakty i docieramy do nowych odbiorców

Co znajdziesz na Filtrosfera.pl?

Filtrosfera.pl to miejsce, gdzie zaopatrzycie się między innymi w filtry do ekspresów ciśnieniowych takich marek jak: Saeco, DeLonghi, Krups czy Jura. Właściciel sklepu, firma Pozzani Polska jest producentem filtrów FilterLogic. Za marką stoi idea stworzenia doskonałej jakości wkładów kompatybilnych do ekspresów znanych marek dostępnych w atrakcyjnej cenie. Oferujemy filtry wody do lodówek oraz inne akcesoria do sprzętów AGD, np. pralek i zmywarek.

Magazyn

Dbamy o szybką i bezproblemową realizację Waszych zamówień

Najlepsze produkty znanych producentów

W utrzymaniu Waszych urządzeń w dobrej kondycji pomogą Wam odkamieniacze (znane klientom także jako odwapniacze) do ekspresów ciśnieniowych, tabletki czyszczące czy płyny do systemu spieniania mleka. Posiadamy zarówno oryginalne produkty przeznaczone do sprzętów konkretnych marek, jak i skuteczne preparaty uniwersalne.

Ponadto oferujemy dzbanki z filtrem wody i butelki filtrujące. Tego rodzaju asortyment zapewniają tylko sprawdzeni producenci: Brita, Dafi czy Aquaphor.

Fachowa obsługa i pomoc na każdym etapie zakupów!

Dostawa towaru to jednak nie koniec naszej współpracy. Klient jest dla nas tak samo ważny po odebraniu przesyłki, jak w momencie złożenia zamówienia. Służymy poradą oraz pomocą również po otrzymaniu zamówionych produktów.

Wszystko to sprawia, że filtrosfera.pl oferuje nową jakość w branży.

Ciągle się rozwijamy i jesteśmy dla Ciebie!

Zajmujemy wiodące pozycje w rankingach handlu hurtowego oraz internetowego

Poczytaj również!

Dowiedz się więcej o naszych dotychczasowych działaniach i osiągnięciach!

Newsletter

Zapisz się! Na bieżąco otrzymuj informacje o aktualnych promocjach, wyprzedażach i nowościach!

Podaj wynik: 6+8

Wszystkie prawa zastrzeżone.

e-commerce platform by:

 
Social media