Czas do wysyłki jeszcze dzisiaj
Popularne wyszukiwania:

Odkamieniacz do ekspresu Bosch 250ml 312009

0 / 5
Dodaj pierwszą opinię
Rodzaj: płyn
Pojemność: 250 ml
W magazynie:niedostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot

Opis produktu

Odkamieniacz do ekspresu Bosch 250ml 312009

Odkamieniacz do ekspresu Bosch 250 ml

Twój ulubiony ekspres do kawy jest codziennie wystawiany na działanie wielu substancji. Kamień, który osadza się na częściach urządzenia, to jedna z najbardziej niebezpiecznych dla jego działania. Warto więc regularnie usuwać osady z wody. Z odkamieniaczem do ekspresów Bosch i Siemens *szybko i skutecznie pozbędziesz się kamienia.* Teraz osad wapienny nie wpłynie na działanie Twojego urządzenia ani na smak kawy!

Bezpieczny płyn do odkamieniania ekspresu

Gdy zastosujesz odkamieniacz Siemens, odpowiednio zadbasz o swój ekspres. Jego łagodna formuła została przygotowana tak, by efektywnie zwalczać kamień i nie naruszać powierzchni urządzenia. Składniki detergentu otrzymały atesty i są w pełni bezpieczne dla Ciebie oraz dla Ziemi. Biodegradowalne substancje szybko ulegną rozkładowi i nie wpłyną na środowisko! *Zadbaj o zdrowie i naturę* z markowym odkamieniaczem!

Jak odkamienić ekspres do kawy?

Odkamienianie ekspresu staje się *dziecinnie proste,* gdy używasz detergentu Bosch! Potrzebujesz jedynie butelki środka odkamieniającego do ekspresu. Wszystko, co musisz zrobić, to nalać odkamieniacz do zbiornika urządzenia, wybrać odpowiedni program w menu i poczekać na efekty! Skorzystaj z instrukcji umieszczonej na etykiecie środka lub postępuj zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na ekspresie.

Oryginalny płyn odkamieniający

Oferowany odkamieniacz jest oryginalnym produktem, przeznaczonym do ekspresów *Bosch, Siemens, Gaggenau i Neff.* Dzięki niemu, będziesz cieszyć się sprawnym działaniem urządzenia oraz pysznym smakiem ulubionych kaw! Detergent może być stosowany w większości ekspresów popularnych marek. Przed zakupem upewnij się, że odkamieniane powierzchnie są odporne na kwasy.

Opinie o produkcie (0)

Ten produkt nie ma jeszcze opinii.

Zaloguj się, aby dodać opinię o zakupionym produkcie.
W magazynie:niedostępny
Ilość:
Dostawa już od
Zapytaj o produkt
Masz aż 14 dni na zwrot
Social media